Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 11:34 Bu haber 3457 kez okundu
 
Manavgat İHH'dan Boztaş'a ziyaret
Manavgat İHH Temsilciliği, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş'ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Manavgat İHH'dan Boztaş'a ziyaret

Manavgat İHH Temsilcisi Furkan Sarıkaya Boztaş'ı ziyaretlerinde, yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Sarıkaya, Ramazan ayı başlangıcında Manavgat'ta gıda paketi dağıtımını gerçekleştirdiklerini, Ramazan sonuna kadar da imkanlar ölçüsünde dağıtıma devam edeceklerini belirtti.

Manavgat'la ilgili çalışmaların dışında, Antalya İHH ile birlikte ortak projeler üstlendiklerini ifade eden Sarıkaya; bu kapsamda yurtiçinde 2bin aileye kumanya yardımı, yetimlere bayramlık kıyafet, ihtiyaç sahibi ailelere nakit destek; yurtdışında da Sudan Kesele'de 62bin TL. değerinde kumanya, Filistinde 1000 yetime kıyafet, Türki Cumhuriyet'lerde 62bin TL. değerinde kumanya için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Sarıkaya; bu tür yardım çalışmaları yanında arama kurtarma konusunda profesyonel işler yaptıklarını; Manavgat'ta da bu anlamda profesyonel bir ekip oluşturmanın temellerini atma gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Boztaş; ziyaret ve İHH'nın çalışmaları konusundaki bilgilendirme dolayısıyla memnuniyetini ifade ederek, Manavgat İHH'ya çalışmalarında başarılar diledi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Manavgat, İHH'dan, Boztaş'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı