Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 18:52 Bu haber 1237 kez okundu
 
Manavgat istihdam fuarı açılıyor
Beşincisi gerçekleştirilecek olan ve 8 kurumun işbirliğinde düzenlenecek olan istihdam fuarı 'Manavgat’ta İş Var' sloganı ile 28 Şubat Cuma günü 10.00’da gerçekleştirilecek törenle açılıyor.
EKONOMİ Haberi
Manavgat istihdam fuarı açılıyor

'Manavgat’ta İş var' sloganı ile Manavgat Kaymakamlığı, Manavgat Belediyesi, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Akdeniz Üniversitesi (AÜ), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), İnsan Kaynakları Yöneticileri (İNKAY) ve Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) işbirliğiyle istihdam fuarının beşincisi düzenleniyor. Fuar,  yarın (Cuma günü) saat 10.00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek törenle açılacak ve 2 gün sürecek.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'ndeki fuara farklı sektörlerden 75 kurumsal firma katılacak. 28-29 Şubat'ta 10.00 – 17.00 saatleri arasında açık kalacak fuar iş arayanlara seçme şansı, işverene de kalifiye personel bulma şansı verecek.
MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, beşincisi gerçekleşecek olan fuarın hem işçi hem de işveren için önemli olduğunu belirterek, fuarın resmi 28 Şubat (Cuma günü) saat 10.00’da gerçekleşeceğini söyledi. 
Başkan Boztaş, "Fuarımıza birçok ilde gerçekleştirilen istihdam fuarından daha fazla firma stant açacak. Yoğun ilgi görmesi beklenen fuarımız istihdam seferberliğine, bölgemize, kentimize ve üyelerimize katkı sağlamasını bekliyoruz. Herkese hayırlı olmasını dileyerek tüm halkımızı fuarımıza davet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat, istihdam, fuarı, açılıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı