Haber Detayı
15 Ağustos 2017 - Salı 09:46 Bu haber 1148 kez okundu
 
Manavgat Kitap Günleri’ne ünlü yazarlar gelmeye devam ediyor
Manavgat Belediyesi’nin kentte okuma oranını arttırmak, gençlere ve çocuklara kitap okumayı sevdirmek amacıyla düzenlediği “Kitap Günleri”, ünlü yazarların katılımıyla devam ediyor. Kitap Günleri’ne son olarak Enver Aysever, Yılmaz Odabaşı, Ergün Poyraz ve CHP Milletvekili Niyazi Nefi Kara da katılarak kitaplarını imzaladı.
GÜNDEM Haberi
Manavgat Kitap Günleri’ne ünlü yazarlar gelmeye devam ediyor

Manavgat Belediyesi’nin kentte okuma oranını arttırmak, gençlere ve çocuklara kitap okumayı sevdirmek amacıyla düzenlediği  “Kitap Günleri”, ünlü yazarların katılımıyla devam ediyor. Kitap Günleri’ne son olarak Enver Aysever, Yılmaz Odabaşı, Ergün Poyraz ve CHP Milletvekili Niyazi Nefi Kara da katılarak kitaplarını imzaladı.

Manavgat Belediyesi’nin kentte okuma oranını arttırmak, gençlere ve çocuklara kitap okumayı sevdirmek amacıyla düzenlediği  “Kitap Günleri’ne her gün ünlü yazarlar katılmaya devam ediyor. Kitap Günleri’nde Cuma günü, Koray Yersüren, Dilara Keskin, Emre Gül, Yusuf Piliç, Fırat İzgi ve Meriç İzgi gibi yeni dönemin ünlü genç yazarları katıldı. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada, gençler ve çocuklar ünlü yazarlarla fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Manavgat Kitap Günleri Cumartesi ve Pazar günü de ünlü yazarlar Enver Aysever, Yılmaz Odabaşı, Ergün Poyraz ve CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’nın katılımıyla devam etti. Ünlü yazalar, Manavgat Belediyesi’nin böyle bir organizasyonu hayata geçirmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade etti. Yazarlara kitap imzalatmak için gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluştururken, imza sonrasında ise sohbet etme ve tanışma imkanı buldu. Halkın yoğun katılımı ile gerçekleşen kitap günleri etkinliğinde birçok yerel ve ünlü yazar Atatürk Kültür Merkezi önünde Manavgat halkıyla buluşmaya 16 Ağustos’a kadar devam edecek.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Manavgat, Kitap, Günleri’ne, ünlü, yazarlar, gelmeye, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı