Haber Detayı
28 Ağustos 2020 - Cuma 15:56 Bu haber 37997 kez okundu
 
Manavgat’ta mobil konser düzenlendi
30 Ağustos Zafer Bayramını çeşitli etkinliklerle kutlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği mobil konserler dizisine Manavgat’ta devam etti. Konyaaltı ve Alanya ilçelerinin ardından Muratpaşa ve Manavgat’ta Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası ile yerel sanatçılardan oluşan Cumhuriyet Bandosu ile konser verdi.
KÜLTÜR Haberi
Manavgat’ta mobil konser düzenlendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen mobil konserleri coşku ile sürdürüyor. Konyaaltı ve Alanya’da başlayan mobil konserler Muratpaşa ve Manavgat’lı vatandaşlarında büyük beğenisini topladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası, Muratpaşa İlçesinde Dönerciler Çarşısından başlayarak Işıklar, 12. Cadde, Şirinyalı ve Fener Mahallesinde verdiği konserlerle Antalyalılara bayram coşkusu yaşattı.

ATATÜRK GÖRSELLERİ İLE MUHTEŞEM ŞOV

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu kent merkezine de taşıyan Büyükşehir Belediyesi, her gün Cumhuriyet Meydanında bulunan gösteri havuzunda marşlar eşliğinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk görselleri ile muhteşem bir şov ortaya koyuyor. Antalyalıların büyük bir heyecanla izlediği su gösterisiyle gurur dolu anlar yaşanıyor. Su gösterisi 30 Ağustos Zafer Bayramı’na kadar her akşam saat 20.45 ve 21.30 da iki kez yapılacak. 
MANAVGAT’TA KONSER COŞKUSU
Mobil Etkinlik Otobüslerinden biri de Manavgat’ta konser verdi. Manavgat’ta ki etkinlikte yerel sanatçılardan oluşan Cumhuriyet Bandosu sırasıyla, Hastane Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Örnek Mahallesi ırmak kenarı, Side Liman meydanı ve Side Antik Tiyatrosu önünde vatandaşlara konser verdi. Ellerine bayraklarını alan yerli, yabancı, turist ve tüm esnaf coşkuya çalınan eserlere eşlik ederek unutulmaz bir an yaşadı.

KONSERLER DEVAM EDECEK
Mobil Etkinlik Otobüsleri 28 Ağustos Cuma günü ise Cumhuriyet Bandosu saat 18.00’de Kepezliler ile buluşacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası ise Demre ve Kaş’ta olacak. Yerel sanatçılardan oluşan Cumhuriyet Bandosu 29 Ağustos Cumartesi günü Serik-Kadriye ve Belek’te sokak sokak gezerek Zafer Bayramı coşkusunu yaşatacak. ABBO ise 18.00-22.00 saatleri arasında Elmalı ve Korkuteli’nin cadde ve sokaklarını dolaşacak. Cumhuriyet Bandosu ise 30 Ağustos Pazar günü Kepezlilere müzik ziyafeti sunacak. 

MOBİL KORTEJ DÜZENLENECEK

30 Ağustos Pazar günü kutlanacak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise mobil kortej düzenlenecek. Saat 17.00’de Cam Piramit otoparkından başlayacak kortejde Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası’nın öncülüğünde klasik araçlar, off-road araçları, motorlar, vosvos arabalar yer alacak. 30 Ağustos korteji, Konyaaltı Caddesi, Işıklar Caddesi, Sampi Kavşağı devamında Laura’dan sağa dönüp Terra City önünden geçecek. Mobil kortej, dönüş güzergahında ise Özgürlük Bulvarı, Kırcami, Narenciye, Burhanettin Onat Caddesi, Mevlana Kavşağı, Yüzüncü Yıl Bulvarı ve devamında Migros Kavşağını takip ederek Cam Piramit otoparkında sona erecek. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Manavgat’ta, mobil, konser, düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı