Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 19:33 Bu haber 9957 kez okundu
 
ManavgatCyclists bisikletçileri buluşturuyor
Manavgat'ta bisiklet sürücülerini buluşturmak düşüncesi ile geçen ay kurulan ManavgatCyclists grubu etkinliklerini geliştirerek sürdürüyor.
SPOR Haberi
ManavgatCyclists bisikletçileri buluşturuyor

2020 yılı Eylül ayında kurulan ve etkinliklerine başlayan ManavgatCyclists grubu; bisiklet süren ve kendini geliştirmek isteyen kişileri buluşturarak gelişimlerine katkı sunmayı, müsabakalarda yer alıp Manavgat'ı temsil etmek isteyen kişileri müsabakalara hazırlamayı hedefliyor.

Amaçlarının bisiklet sporunu sevdirmek, özgürce bisiklet sürmenin keyfini çıkarmak, doğaya ve çevreye dost olan bu ulaşım aracını yaygınlaştırarak Manavgat'ta daha çok kullanmasını sağlamak olduğunu ifade eden grup üyelerinden Oğuzhan Öztürk; "ManavgatCyclists ailesi olarak her çarşamba sabahı kısa mesafeli, düşük tempolu turlarımız, her pazar uzun ve kondüsyon geliştirici turlarımızı gerçekleştiriyoruz. Grubumuzun forma ve teknik bakım sponsorluğu Hasan Öz Moda Tuhafiye ile Duatlon Bisiklet tarafından sağlanmakta. Manavgatımız için yeni bir heyecan ve yeni bir oluşumun temellerini attığımız için mutluyuz" dedi.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: ManavgatCyclists, bisikletçileri, buluşturuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı