Haber Detayı
06 Eylül 2017 - Çarşamba 09:55 Bu haber 758 kez okundu
 
Manavgatlı öğrenciler bayramda buluştu
İstanbul’da Yüksek Öğrenim gören Manavgatlı öğrenciler, kurban bayramı için geldikleri Manavgat’ta yemekte bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
Manavgatlı öğrenciler bayramda buluştu

 

İstanbul’da YüksekÖğrenim gören Manavgatlı öğrenciler, kurban bayramı için geldikleri Manavgat’ta yemekte bir araya geldi.

İstanbul Manavgatlı Öğrenciler Birliği (İMÖB) olarak 5’nci buluşmayı Manavgat Şelalesi’nde ki yemekle gerçekleştirdiklerini belirten İbrahim Boztaş, birliğin İstanbul'da okuyan Manavgatlı öğrencilerin yardımlaşması, dayanışması ve kaynaşması için 2 sene önce kurulduğunu belirtti. Hem üniversite eğitiminin hemde şehir dışında yaşamanın vermiş olduğu zorluklar ve problemleri dayanışmayla aşabileceklerini belirten Boztaş, bu toplantılarda yaşanılan sorunları paylaştıklarını da belirtti. Buluşmaların belirli bir periyod çerçevesinde hem İstanbul’da hemde Manavgat’ta yapıldığını anlatan Boztaş, Manavgat’ta gerçekleştirdikleri bu yemeğe 80 öğrencinin katıldığını ve İMOB’ün kurumsal bir yapıya kavuşup, kendilerinden sonra da devam etmesi için çalışacaklarını kaydetti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Manavgatlı, öğrenciler, bayramda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı