Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 22:50 Bu haber 2373 kez okundu
 
MASMO'da e- uygulamalar eğitimi
Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (MASMO) 'e-uygulamalar' konulu eğitim semineri düzenledi.
EĞİTİM Haberi
MASMO'da e- uygulamalar eğitimi

Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası toplantı salonunda düzenlenen seminere konuşmacı olarak Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda eğitmenleri SMMM Nezaket Yılmaz ve SMMM Serkan Yılmaz katılırken, Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Sekreteri Sacititin Hancıoğlu da konuk olarak katıldı.
 
Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (MASMO) Başkanı Nezih Özgenç açılış konuşmasında; "E-uygulamalar eğitimlerimizin birisini daha gerçekleştiriyoruz. Ay sonunda kişisel verilerin korunması ile ilgili ve 9 Ocak tarihinde muhtasar SGK hizmet prim beyanı uygulaması eğitimlerini de gerçekleştireceğiz" dedi.
 
Eğitmen SMMM Serkan Yılmaz 'e-uygulamalar' konusunda mevzuattaki son değişikleri ayrıntılı bir şekilde anlatırken, SMMM Mezaket Yılmaz 7194 sayılı kanunla getirilen dijital hizmet vergisi, konaklama vergisi, değerli konut vergisi ve vergi mevzuatlarındaki son değişikler hakkında bilgi verdi.
 
Eğitimin sonunda Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (MASMO) Başkanı Nezih Özgenç; "E-uygulamalar eğitimine katılımından dolayı meslektaşlarıma ve stajyerlere, katkılarından dolayı Antalya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar ve yönetim kuruluna, sunumlarından dolayı eğitmenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: MASMO'da, e-, uygulamalar, eğitimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı