Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 08:31 Bu haber 1764 kez okundu
 
MATSO'da "Hayatı ve kendini keşfetmek” seminerine yoğun katılım
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Kadın Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen Uzman Psikolog Rahime Çınar'ın konuşmacı olduğu "Hayatı ve kendini keşfetmek" semineri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
MATSO'da

MATSO Kadın Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen Uzman Psikolog Rahime Çınar'ın konuşmacı olduğu "Hayatı ve kendini keşfetmek" semineri gerçekleştirildi. MATSO Otogar Toplantı Salonunda yoğun katılımla gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Nesibe Yıldız yaptı. Yıldız konuşmasında TOBB Kadın Girişimciler Kuruluna bağlı olarak, bu kurulun ilkeleri ve amaçları doğrultusunda, Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarını yürüttüklerini söyledi. 
Amaçlarının kadın girişimci potansiyelini nicelik ve nitelik bakımından geliştirmek olduğunun altını çizen Yıldız, “kadınlara kişisel gelişim yollarını öğreterek kariyer geliştirme fırsatları yaratmak, sosyal sorumluluk bilinci oluşturulması amacıyla kadın girişimcilere eğitim programları ve çeşitli sosyal etkinlikler düzenlemek eğitim programları ve öğrenme ortamları hazırlamak kurulumuzun başlıca görevleri arasındadır. Bu kapsamda ilk faaliyetimiz olan Hayatı ve Kendini Keşfetmek konulu seminerimizle gerçekleştiriyoruz” dedi.
Kadınların  sosyo-ekonomik ve kültürel hayatta etkin ve belirleyici bir şekilde yer alması adına eğitim ve projeleri sürdürmeyi hedefledikleri kaydeden Yıldız, “çalışmalarımızın ruhunu, kadınlarımızın yaratıcı ve girişimci özellikleri oluşturacaktır. Desteklerini bizden hiç esirgemeyen MATSO Yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Uzman Psikolog ve aynı zamanda MATSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Uzman Psikolog Rahime Çınar'ın konuşmacı olduğu "Hayatı ve kendini keşfetmek" semineri yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: MATSO'da, "Hayatı, ve, kendini, keşfetmek”, seminerine, yoğun, katılım,
Yorumlar
Haber Yazılımı