Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 10:26 Bu haber 2532 kez okundu
 
MATSO’da ‘Kırsal Kalkınma hibe ve destekleri’ toplantısı düzenleniyor
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Antalya Tarım ve Orman il Müdürlüğü işbirliği ile bugün saat 14.30’da Otogar Toplantı Salonunda ‘Kırsal Kalkınma hibe ve destekleri’ konulu bilgilendirme toplantısı düzenleniyor.
EKONOMİ Haberi
MATSO’da ‘Kırsal Kalkınma hibe ve destekleri’ toplantısı düzenleniyor

MATSO,  Antalya Tarım ve Orman il Müdürlüğü işbirliği ile “2019 yılı İstihdama Yönelik Teşvik ve Destekler”  “Kırsal Kalkınma hibe ve destekleri” konulu bilgilendirme toplantısı düzenleniyor.  Bugün saat 14.30’da MATSO Otogar Toplantı Salonunda gerçekleşecek toplantıya Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Özen ile Kırsal Kalkınma Şube Müdürü İzzet Kaş konuşmacı olarak katılacak.

Katılımcılar kırsal kalkınmaya yönelik hibe destekler ile ilgili tüm soruların cevabını bulacak.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, toplantıya yoğun bir ilginin olmasını beklediklerini kaydederek, toplantıda kırsal kalkınmaya yönelik tüm soruların cevabının bulunabileceğini söyledi. Boztaş, “hibe ve destekleri için son başvuru ne zaman?,  nasıl ve nereye müracaat edeceksiniz?, hibe ve destekler neleri kapsıyor?, Kimler faydalanabiliyor?  Gibi soruların detaylı bilgisini öğrenebilirsiniz. Toplantımıza üyelerimiz ve halkımız davetlidir” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: MATSO’da, ‘Kırsal, Kalkınma, hibe, ve, destekleri’, toplantısı, düzenleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı