Haber Detayı
17 Eylül 2020 - Perşembe 15:50 Bu haber 5502 kez okundu
 
MATSO’da kuyum, gümüş ve mücevherat sektörünün sorunlarını masaya yatırıldı
5. Meslek Komitesi tarafından sektörünün sorunlarını masaya yatırmak amacıyla MATSO’da video konferans yöntemi ile toplantı düzenlendi.
EKONOMİ Haberi
MATSO’da kuyum,  gümüş ve mücevherat sektörünün sorunlarını masaya yatırıldı

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası 5. Meslek Komitesi tarafından sektörünün sorun, talep ve çözüm önerilerini masaya yatırmak amacıyla toplantı düzenlendi. 5. Meslek Komitesi komite üyelerinin hazır bulunduğu video konferans yönetimi ile gerçekleşen toplantının açılışını MATSO Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Boztaş yaptı. Başkan Boztaş, sektörün sorunlarına değendi. Pandemi dönemi boyunca üyelerden gelen tüm talep, sorun ve önerişeri üyelerin sorunlarını 5 maddde özetleyerek bir rapor haline getirdiklerini kaydeden Boztaş, raporu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu aracılığı ile ilgili mercilere ilettiklerini söyledi. Boztaş, “5. Meslek grubumuzdaki siz değerli üyelerimizin söz alarak dile getirdiği sorun, talep ve çözüm önerilerini ilgili kurum ve kuruluşlara ileteceğiz.

Açılış konuşmasının ardından toplantıya katılan tüm üyeler sorun talep ve önerilerde bulundular. Ardından komite üyeleri de birer konuşma yaptılar.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: MATSO’da, kuyum,, , gümüş, ve, mücevherat, sektörünün, sorunlarını, masaya, yatırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı