Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 11:47 Bu haber 3966 kez okundu
 
MATSO'dan, online çilek semineri
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), yarın saat:20.30’da Doç. Dr. Nafiye Adak ’ın konuşmacı olduğu online çilek yetiştiriciliği semineri düzenliyor.
EKONOMİ Haberi
MATSO'dan, online çilek semineri

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, kent ekonomisinin çeşitlenmesi için çaba gösterdiklerini belirterek, kent ekonomisin çeşitlenmesine adına en önemli sektörlerden birisinin de tarım olduğunu söyledi. Manavgat’ta yatırım yapılabilir sektör olan tarımda ürün çeşitlendirilmesinin önemine vurgu yapan Başkan Boztaş, tarımda ürün çeşitlendirmesi adına çilek yetiştiriciliğinin önemine işaret etti.

Online seminerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor
Başkan Boztaş, “5 Mart Cuma günü Saat:20.30’da Akdeniz Üniversitesinden Doç. Dr. Nafiye Adak hocamızın konuşmacı olacak çilek yetiştiriciliği semineri düzenliyoruz.  Online gerçekleşecek seminerimizin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Seminerimize zoom webinar üzerinden https://us02web.zoom.us/j/89858438787?pwd=a1JUR0Rwdk8xQnJCRlo4cTMyblprZz09 linkini tıklayarak ya da https://www.facebook.com/ManavgatTSO sosyal medya hesaplarımızdan takip edilebilirsiniz” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: MATSO'dan,, online, çilek, semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı