Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 22:35 Bu haber 6179 kez okundu
 
MATSO’dan üyelerine “Pandemi döneminde e-ticaretin önemi” eğitimi
MATSO tarafından üyelerine yönelik Zoom Webinar üzerinden Pandemi döneminde e-ticaretin önemi” eğitimi gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi
MATSO’dan üyelerine “Pandemi döneminde e-ticaretin önemi” eğitimi

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO),  tarafından Zoom  Webinar üzerinden Pandemi döneminde e-ticaretin önemi” eğitimi gerçekleştirildi. MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ergen’in moderatörlüğünde gerçekleşen ve Eğitmen Raşit Doğan tarafından verilen eğitim yaklaşık 1.5 saat sürdü. Sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanan eğitimde katılımcıların soruları da yanıtlandı.

Eğitmen Raşit Doğan tarafından verilecek eğitimde Pandemi döneminde e- ticaretin önemi ve en çok satış yapan sektörler ile e ticaret yazılımları ve hazır sistemleri,  e ticaret güvenlik ve hukuk, e ticarette pazarlama ve uygulamaları gibi konular ele alındı.

Değişen dünya şartlarına üyelerimizi hazırlamayı hedefliyoruz
MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ergen, hedeflerinin üyelerinin ve çalışanlarının  değişen dünyadaki alışveriş alışkanlıklarına göre hazırlamayı amaçladıklarını belirterek pandemi döneminde e-ticaretin çok fazla önem kazandığını söyledi. Pandemi döneminde internet kullanımı yaygınlaşmasıyla sanal ortama fazla zaman geçirdiğine vurgu yapan Ergen, e-ticaretin bu dönemde yüzde 400 civarında artış gösterdiğini kaydetti. Ergen, “daha önceden e-ticarete girmiş olan üyelerimiz bu dönemde internet ortamında satışlarına devam ettiler.  Düzenlediğimiz eğitiminde üyelerimize katkı sağlamasını amaçlıyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: MATSO’dan, üyelerine, “Pandemi, döneminde, e-ticaretin, önemi”, eğitimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı