Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 22:11 Bu haber 2280 kez okundu
 
MATSO, üyeleri için kriz masası oluşturdu
MATSO korona virüsü (covid-19) salgını nedeniyle yaşanan olumsuzluklar ilgili üyelerinden gelen sorun, talep ve çözüm önerilerini TOBB ve ilgili kurumlara iletmek amacıyla kriz masası oluşturdu.
GÜNDEM Haberi
MATSO, üyeleri için kriz masası oluşturdu

Korona virüsü salgını başladığından bu yana sürekli üyelerinin yaşadığı olumsuzluklarla yakından ilgilenen Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)  salgın nedeniyle yaşanan olumsuzluklar ilgili üyelerinden gelen sorun, talep ve çözüm önerilerini TOBB ve ilgili kurumlara iletmek amacıyla kriz masası oluşturdu. MATSO üyeleri sorun, talep ve çözüm önerilerini korona@matso.org.tr mail adresi ile 0 530 650 36 40 veya  0 530 321 06 56 whatsapp hatlarımıza 7/24 iletebilecek.

 

SORUNLARI TOBB İLGİLİ KURUMLARA İLETİYORUZ

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, salgının başlamasının ardından üyelerden gelen çok sayıda sorun, talep ve çözüm önerileri TOBB ve ilgili kurumlara ilettiklerini söyledi.

Boztaş, “ Üyelerimiz sorunlarını ve taleplerini korona@matso.org.tr mail adresi ile 0 530 650 36 40 veya  0 530 321 06 56 whatsapp hatlarımıza 7/24 iletebilirler. Yazıların sade, kısa, açık ve net olması, gönderici bilgilerinin bulunması ve mümkünse ilgili makamın zikredilmesi, hızlı çözüm alınması açısından son derece önemlidir” diye konuştu.

 

İLETMİŞ OLDUĞUMUZ SORUNLARIN BAZILARI ÇÖZÜLDÜ

Üyelerden gelen ve sorun, talep ve çözüm önerilerin bazılarının ilgili kurumlar tarafından çözüldüğünü bazılarının da çözülmesini beklediklerini kaydeden Boztaş, konuyla ilgili www.matso.org.tr web sayfalarında ayrı bir buton açtıklarını kaydetti.

 

ÜYELERİMİZDEN GELEN SORUN, TALEP VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİN TAKİPÇİSİYİZ

Başkan Boztaş, üyelerden gelen ve sorun, talep ve çözüm önerilerinin takipçisi olacaklarını ifade etti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: MATSO,, üyeleri, için, kriz, masası, oluşturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı