Haber Detayı
16 Ekim 2019 - Çarşamba 14:16 Bu haber 2325 kez okundu
 
Mehmetçiğe Ay Yıldızlı moral
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın doğusuna gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı’ndaki Mehmetçik’e manevi destek vermek amacıyla toplu ulaşım araçlarına Türk Bayrağı astı.
GÜNDEM Haberi
Mehmetçiğe Ay Yıldızlı moral

Büyükşehir Belediyesi’nin uygulaması Antalyalılardan takdir topladı. 

Barış Pınarı Harekatı kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye’de Fırat’ın doğusunda güvenli bölge oluşturmak için operasyonlara devam ederken Antalya Büyükşehir Belediyesi de Mehmetçiğe manevi destek vermek amacıyla şehir içi otobüsleri Türk Bayrakları ile donattı. Antalyalıların Türk askeriyle tek yürek olduğu mesajını veren destek kampanyası kapsamında otobüsler üç gün boyunca Antalya caddelerinde Al Bayrağımız ile dolaşacak. Büyükşehir Belediyesi’nin Türk Bayrağı ile askerlerimize destek vermesi takdir topladı.
BÜYÜKŞEHİR’İN HASSASİYETİ TAKDİR TOPLADI
Duraklarda otobüs bekleyen Antalyalılar, uygulamaya tam destek verdi. Büyükşehir Belediyesi’nin çok anlamlı bir davranış gösterdiğini ifade eden Kemal Öze, “Türk Bayrağı ülkemizin sembolüdür. Tek kelimeyle harika bir uygulama. Askerlerimize destek ve şehitlerimize saygı için çok anlamlı olmuş. Büyükşehir Belediyesi’ne bu hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.  
ASKERİMİZE MORAL ZAMANI 
Ülke olarak birlik ve 
beraberlik içinde 
Mehmetçiğe destek 
zamanı olduğunu söyleyen Ali Ünal Oğuz, “Bu tür zamanlarda askerimize destek olmalıyız. Sporcularımız maçlarda 
asker selamı veriyor, 
halkımız Türk Bayrakları asıyor. Bunlar askerimize psikolojik bir destektir, onlara moral verir. Büyükşehir Belediyesi güzel bir 
uygulama başlatmış teşekkür ederiz” dedi. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Mehmetçiğe, Ay, Yıldızlı, moral, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı