Haber Detayı
22 Eylül 2017 - Cuma 09:30 Bu haber 665 kez okundu
 
MHP Antalya’yı karış karış dolaşıyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl ve İlçe Teşkilatları Antalya’yı karış karış dolaşmaya devam ediyor. MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Seçim döneminde değil her gün vatandaşın kapısını çalacağız” dedi.
YAŞAM Haberi
MHP Antalya’yı karış karış dolaşıyor

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl ve İlçe Teşkilatları Antalya’yı karış karış dolaşmaya devam ediyor. MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, “Seçim döneminde değil her gün vatandaşın kapısını çalacağız” dedi.

MHP Antalya il ve ilçe teşkilatları, Antalya’nın merkez dahil olmak üzere ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor. mahallelerde muhtarlar ile bir araya geldiklerini ifade eden MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, muhtarlar vasıtasıyla halkın sorunlarını tespit ettiklerini ve çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Aksoy, “Göreve geldiğimiz günden itibaren MHP İl Başkanı olarak şahsım ve Yönetim Kurulu üyelerimin tamamı gece gündüz demeden Antalya merkez ve en ücra köşelerdeki vatandaşlarımıza ulaşarak sorunlarını dinledik.  Tüm mesaimizi vatandaşlarımıza adayarak Antalya’mızın sorunlarını bire bir yaptığımız görüşmelerle rapor haline getirip acil gündeme gelmesi gerekenleri kısa sürede halledip diğer konuları da zaman içerisinde çözüp takipçisi olduk”dedi

Aksoy, “Haftanın ilk günü Döşemealtı, Konyaaltı, Kumluca, Aksu, Serik, Manavgat ve Gazipaşa ilçeleri olmak üzere 7 ilçede toplam 61 mahalle muhtarımızla görüşme gerçekleştirip hasbıhal ettik... Başkan yardımcılarımız ve 30 yöneticimizle ayrı ayrı çalışmalar gerçekleştirip mahalle mahalle gezerek muhtarlarla yaptığımız görüşmelerde sohbet edip muhtarlarımızın ve mahalle sorunlarını dinledik.

Geçtiğimiz günlerde de Kepez ve Muratpaşa ilçemizdeki muhtarları ziyaret ederek toplam 9 ilçemizde muhtarlarımıza ulaştık. Bu Muhtarlarımıza yaptığımız ziyaretlerle toplam 86 ziyaret gerçekleştirdik. Sadece seçim dönemlerinde kapıları çalınan değil sürekli bir takvimle MHP Antalya olarak ilçe yöneticilerimizle muhtarlarımızla istişare edeceğiz. Özellikle muhtarlarımızın nüfus kayıt sistemleri nedeniyle zorlandıkları konusunda şikayetler aldık,

Kadın kollarımız da bu ziyarette çok büyük destek verdi. Kömürcüler Mahallesinde hazine arazilerinden kaynaklanan tapu sorunu olduğunu bu konunda çözüm aşamasında olduğunu bu semtin sakinlerine söyleyebiliriz. MHP olarak bu tür mahalle ziyaretlerimizi mahalle toplantılarıyla genişleteceğiz. Partimizin çalışmalarını ve ülkemizin son yıllarda yaşadığı iç ve dış kaynaklı sıkıntılarını vatandaşlarımıza anlatıp geniş kapsamlı toplantılarda aktaracağız. MHP Antalya İl Yönetimi olarak ilk mahalle toplantımızı perşembe günü Varsak’ta gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: MHP, Antalya’yı, karış, karış, dolaşıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı