Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 17:33 Bu haber 15729 kez okundu
 
Milli Dayanışma'ya Antalyaspor da destek verdi
Antalyaspor Kulübü Derneği, Milli Dayanışma Kampanyası çerçevesinde 500 bin TL. bağışta bulundu.
SPOR Haberi
Milli Dayanışma'ya Antalyaspor da destek verdi

Milli Dayanışma Kampanyası çerçevesinde 500 bin TL. bağışta bulunan Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; "Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de içinde bulunduğu Koronavirüs pandemisi nedeniyle olağanüstü günler yaşıyoruz.

Daha önce özellikle ülkemiz insanlarının ruhunda bulunan dayanışma olgusunun bu günlerde çok daha yüksek bir şekilde cereyan ettiğini görmekte, bu zorlu günlerde bizi en çok mutlu edenin de bu dayanışmanın asla bitmeyeceğinin bir kez daha farkına varmış olmaktır.
Bu kapsamda; Covid-19 salgınının alınan tedbirlere rağmen artması öngörülürken, sağlık sistemimizin daha güçlü işlemesi adına Antalyaspor Kulübü Derneği yönetimi olarak bizler de üzerimize düşen görevin farkındayız.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına duyarlılık göstererek Milli Dayanışma Kampanyasına biz de katılıyoruz.
Antalyaspor Kulübü Derneği olarak, ‘Biz Bize Yeteriz’ söylemiyle, Milli Dayanışma Kampanyasına 500 bin TL ile katkıda bulunduk.
Bir spor kulübü olarak bizlerin açtığı yolda, özellikle Antalyamızdaki herkesi gücü ölçüsünde destek olmaya çağırıyoruz. 
Saygılarımızla kamuoyuna duyururuz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Milli, Dayanışma'ya, Antalyaspor, da, destek, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı