Haber Detayı
13 Kasım 2017 - Pazartesi 09:07 Bu haber 6838 kez okundu
 
Mustafa Aydın, Servisçiler Odası yönetimine aday
SS 236 Nolu Manavgat ve Çevresi Öğrenci Taşıyıcıları Kooperatifi Başkanı Mustafa Aydın, gelecek yıl yapılacak Manavgat Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası seçimlerinde yönetime ekibiyle birlikte aday olduğunu açıkladı.
YAŞAM Haberi
Mustafa Aydın, Servisçiler Odası yönetimine aday

 

SS 236 Nolu Manavgat ve Çevresi Öğrenci Taşıyıcıları Kooperatifi Başkanı Mustafa Aydın, gelecek yıl yapılacak Manavgat Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası seçimlerinde yönetime ekibiyle birlikte aday olduğunu açıkladı.

Halen SS 236 Nolu Manavgat ve Çevresi Öğrenci Taşıyıcıları Kooperatifi Başkanlığını yürüttüğünü belirten Aydın, kooperatifte ki görev süresi boyunca edindiği tecrübe, bilgi, gözlem ve üyelerin teşvikiyle aday olduğunu ifade etti.

Bir süredir kooperatif yönetimi, servisçi arkadaşlarıyla yaptığı istişarelerin aday olma kararı almasında büyük etkisi olduğunu anlatan Aydın, “Olgunluk doğrultusunda oluşturmuş olduğumuz kadromuzla beraber korkmadan, yılmadan, sözünün eri olan,  hizmet vermeyi kendine ilke edinen, oda amaç ve faaliyetlerinin dışında kalan konularla değil, üzerimize düşen yükten güç alarak sadece servisçi camiamızın amaç ve faaliyetlerine iş ve işlemlerine katkıda bulunmak için aday olduğumu beyan ederim” dedi.

Fırsat verildiği taktirde Manavgat Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nın  hak ettiği konumda olması için var gücüyle çalışacağını kaydeden Mustafa Aydın şunları söyledi; “Tüm servisçilerimizi kucaklayacak yeni projeler hayata geçirerek hizmet vereceğimize söz veriyorum. Geçmişteki görevlerimde olduğu gibi gelecekte de Servisçilerimizin desteğiyle başarılı olacağımıza canı gönülden inanıyorum. Çalışmalarımızı şeffaflık, denetlenebilirlik ve katılımcı yönetim ilkeleri doğrultusunda sürdürürken huzur, güven ve adaletin sağlanması vazgeçilmez önceliklerimiz arasında olacaktır.

Servisçi camiasının içinden biri olarak odamızda yapılacak seçimde tüm servisçi esnaf arkadaşlarımın desteklerini bekliyor, teveccühün şahsımda ve yönetimimde odaklanması halinde servisçilerimizi mahcup etmeyeceğimi, odamızı her kesimin gurur duyacağı bir kuruma dönüştürmeyi taahhüt ediyorum.

Hizmet için yarışmak erdemdir. 2018 ocak ile mart ayı içerisinde yapılacak olan seçimlerde aday olan ve olacak tüm arkadaşlarıma çalışmalarında kolaylıklar ve Allah izin verdiği müddetçe gerçekleşecek olan seçimlerin ülkemize, şehrimize ve tüm esnaflarımıza hayırlar getirmesini diler, kişilerin değil, ilkelerin konuşulduğu huzur dolu  bir oda  ortamına erişmek  dileğiyle saygılarımı sunarım”

 

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Mustafa, Aydın,, Servisçiler, Odası, yönetimine, aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı