Haber Detayı
07 Ağustos 2020 - Cuma 10:29 Bu haber 2216 kez okundu
 
Namık Karamancı başarıyı ödüllendirdi
Namık Karamancı Fen Lisesi, derece ile mezun olan öğrencilerini ve YKS'de derece yapan öğrencilerini ödüllendirdi.
EĞİTİM Haberi
Namık Karamancı başarıyı ödüllendirdi

Namık Karamancı Fen Lisesinden 2019 / 2020 Eğitim- Öğretim yılında ilk üçe girerek dereceyle mezun olan öğrencilerle 2020 yılı YKS’de ilk 1.000’e girerek Manavgat’ımızın gururu olan öğrenciler için 6 Ağustos Perşembe günü saat 10.00’da okulda geleneksel ödül töreni düzenlendi.  
Okul birincisi: NEZAHAT BERBER 
Okul ikincisi: BERFİN İREM OĞUZ 
Okul üçüncüsü: SEVİLAY KAŞ 
YKS Türkiye 189.su: DİLARA BODUR 
YKS Türkiye 247.si: HÜSEYİN KARATAŞ 
YKS Türkiye 755.si:  TUĞBA ŞEN 
Öğrencilerin altın, plaket ve çiçekle ödüllendirildiği törene sosyal mesafeye dikkat edilerek Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih TÜRKÖZ, Namık Karamancı Fen Lisesi Müdürü Hasan KÖKÇÜ, müdür yardımcıları, öğretmenler, okul aile birliği yönetim kurulu ve öğrenci velileri katıldı ve hep birlikte bir okul geleneği olarak yaş pasta kesildi. 
Okul aile birliği tarafından ödüllendirilen öğrenciler ödüllerini, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih TÜRKÖZ ve Okul Müdürü Hasan KÖKÇÜ’nün elinden aldılar.  
Törende kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih TÜRKÖZ öğrencilerle sohbet ederek onları başarılarından dolayı kutladı ve onlara bundan sonraki hayatları için başarılar dileyerek “Öğrencilerimizin bu başarısına katkı sağlayan ve emek veren okul müdürümüze, bütün yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve okul aile birliği üyelerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.  
Okul Müdürü Hasan KÖKÇÜ de sadece Manavgat’ın değil Türkiye’nin de en seçkin okullarından biri olan Namık Karamancı Fen Lisesinde geleneksel hale gelen bu başarının önümüzdeki yıllarda da artarak devam etmesi için gereken her türlü planlama ve çalışmayı yaptıklarını ifade etti. Öğrencilerini tebrik eden ve ailelerini kutlayan Hasan KÖKÇÜ öğrencilere tavsiyelerde bulunduktan sonra öğrencileri için güzel dileklerde bulunarak ‘’Yolunuz açık olsun’’ dedi ve bu süreçteki katkılarından dolayı okul aile birliği yönetim kuruluna teşekkür etti. 
Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Namık, Karamancı, başarıyı, ödüllendirdi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Namık Karamancı başarıyı ödüllendirdi
Namık Karamancı başarıyı ödüllendirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı