Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 11:42 Bu haber 1872 kez okundu
 
Nusret Bayar Manavgat'ı ziyaret etti
CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Bahar Önal ve Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ile birlikte CHP Manavgat İlçe Örgütünü ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Nusret Bayar Manavgat'ı ziyaret etti

CHP Manavgat İlçe Örgütünü ziyaret eden CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar ve ekibi, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşarla birlikte, Manavgat Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Salim Aksoy ve Manavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan’ı makamlarında ziyaret ederek, özellikle pandemi döneminde esnaflarımızın yaşadıkları ve bundan sonraki süreçte yaşayabilecekleri sorunlarla ilgili fikir alış verişinde bulundu. 

Coşar ziyaretle ilgili olarak; "Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu zorluklarla nasıl başa çıkılacağı konusundaki önerilerimizi ve fikirlerimizi sunduk. Halkımız, esnafımız, çiftçimiz, üreticimiz artık çok iyi bilmektedir ki; bu sorunları çözecek, vatandaşın derin bir nefes almasını sağlayacak olan Cumhuriyet Halk Partisi'dir" dedi.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Nusret, Bayar, Manavgat'ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı