Haber Detayı
24 Kasım 2020 - Salı 17:10 Bu haber 9764 kez okundu
 
Öğretmenler bocce turnuvasında kıyasıya yarıştı
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Manavgat Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü işbirliği ve Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin katkıları ile düzenlenen Bocce turnuvasında öğretmenler kıyasıya yarıştı.
SPOR Haberi
Öğretmenler bocce turnuvasında kıyasıya yarıştı

Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Manavgat Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü işbirliğinde, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Manavgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde ’24 Kasım Öğretmenler Günü Bocce Turnuvası’ düzenlendi. Mesleklerini Manavgat’ta ki çeşitli okullarda sürdüren öğretmenlerin katılımı ile düzenlenen turnuvayı Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Süleyman Karakaya ve Manavgat Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü İsmail Kılıç izledi.

Kaymakam Yiğit’in de deneme atışları yaptığı turnuvada, erkeklerde birinciliği Mithat Rüzgar-Tolga İlbaş ikilisi, ikinciliği Seviye Çeltik-Murat Soydan ikilisi, üçüncülüğü Mustafa Tatlıcıoğlu-Abdullah Yaman ikilisi, dördüncülüğü Ali Uğur-Deniz Kaynar ikilisi, kadınlarda birinciliği Seviye Çeltik-Nalan Zarrin Avcı ikilisi, ikinciliği ise Mine Ergin-Refah Aytan Karakılıç ikilisi elde etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğretmenler, bocce, turnuvasında, kıyasıya, yarıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı