Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 12:52 Bu haber 6822 kez okundu
 
Oje Seçimini Yapmak!
El ve ayak parmaklarına uygulanan ojelerde, yüzlerce farklı renk desteği bulabilirsiniz.
SAĞLIK Haberi
Oje Seçimini Yapmak!

 

El ve ayak parmaklarına uygulanan ojelerde, yüzlerce farklı renk desteği bulabilirsiniz. Makyajınızı tamamlamak istediğinizde, karşınıza farklı fikirlerle çıkacak olan oje modeli fikirlerini biriktirmenizde yarar olabilir. Peki, 2019 yılında moda olan oje renkleri neler ve en kullanışlı olanları hangileri? https://www.kozmela.com/oje bu ve daha fazla bilgi için linkteki adresi ziyaret edebilirsiniz. 

Son yıllarda yeşil, siyah ve mavi renkleri, ojelerin trend renkleri arasında görülüyordu. Ancak önümüzdeki yıllar için kahve tonlarının yanı sıra, ten rengi gibi sade ve şık renkler öne çıkabilir. Hafif renkli cilalar da bu yıllarda ön planda olabilir. 

Oje Seçiminde Neler Etkili Olmalıdır?

Doğada olan ve bizim farkında olduğumuz ya da olmadığımız tüm renkler, oje renkleri içinde kendisine yer bulabilir. Şeffaf renkli cilalar, beyazın farklı tonları, kırmızı tonlar, mavi ve hatta yeşil gibi renkler de kendisine yer bulabilir. Oje seçiminizi, kendi tarzınız, yaşam şekliniz ve ilgi düzeyiniz belirler. Bu bakımdan bireysel olarak kişinin kendisi ojenin seçiminde merkez olmalıdır. 

 

 

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Oje, Seçimini, Yapmak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı