Haber Detayı
03 Kasım 2019 - Pazar 19:28 Bu haber 2099 kez okundu
 
Örtü altı tarım sektörü fuarı başlıyor
Dünyanın en büyük örtü altı (seracılık) tarım sektörü fuarı Growtech, Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ) ve Tarım Gazetecileri Yazarları Derneği (TAGYAD) iş birliğinde gerçekleşecek “Avrupa ve Balkan Ülkeleri Tarım Gazetecileri Forumu”na Antalya’da ev sahipliği yapacak.
EKONOMİ Haberi
Örtü altı tarım sektörü fuarı başlıyor

Bu etkinlik kapsamında “Antalya ve Türkiye’de Tarım” Paneli ve Türkiye Tohumcular Birliği TÜRKTOB’un gerçekleştireceği “Türkiye’de Tohumculuğun Geleceği” sunumu da Uluslararası Tarım Yazarları Federasyonuna üye, 20 ülkeden 34 tarım sektörü yazarının katılımı ile 5 Kasım 2019 Salı günü Delphin Be Otel’de düzenlenecek.
Panelde Batı Akdeniz İhracatçılar 
Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu 
Başkanı Hakkı Bahar, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Doğan ve Antalya Ticaret 
Sanayi Odası (ATSO) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Harun Öztürk 
konuşmacı olarak yer alacak. Moderatörlüğünü ise Tarım Gazetecileri Yazarları Derneği (TAGYAD) Yönetim Kurulu Başkanı ve tarım yazarı İsmail Uğural yapacak.
Fuarı; Rusya, Ukrayna, Gürcistan, İran, Irak, Ürdün, İsrail, Japonya, Kanada, Finlandiya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Macaristan, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Avusturya ve Fransa’dan tarım sektörü basını da takip edecek.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Örtü, altı, tarım, sektörü, fuarı, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı