Haber Detayı
19 Aralık 2019 - Perşembe 01:18 Bu haber 5540 kez okundu
 
Özen, hayallerin elinden tutmaya devam ediyor
Manavgat merkezli başlatılan sosyal sorumluluk projesi 'Hayallerimin Elinden Tut', Türkiye genelinde köy okullarına üçüncü yılında da destek olmaya devam ediyor.
YAŞAM Haberi
Özen, hayallerin elinden tutmaya devam ediyor

'Hayallerimin Elinden Tut' projesi; eğitim öğretim yılının ilk aylarında kitap ve kırtasiye desteğiyle köy okullarına ulaşırken, kış aylarının başlamasıyla yine 7 bölgeden 81 il’e ulaşarak 'Çocuklar Üşümesin' çalışması yapıyor.
Projeye destek veren gönüllüler tarafından örülen ya da hazır temin edilen atkı, bere, eldiven ve çoraplar, köy okullarında okuyan öğrencilere hediye ediliyor. Toplamda 440 okulla çalışma gerçekleştiren, 21 bin’e yakın öğrenciye destekte bulunan proje, sadece 25 Ekim itibariyle 'Çocuklar Üşümesin' kampanyası kapsamında “atkı, bere, eldiven ve çorap” desteğiyle 1126 çocuğa ulaştı. 
Çalışmalar ile ilgili bilgi veren 'Hayallerimin Elinden Tut' sosyal sorumluluk projesi sorumlusu Rabia İnci ÖZEN; “Manavgat’ın ilk ve tek gönüllü topluluğu olmaktan, ülkemiz geneline yayılıp tanımadığımız binlerce kişinin de desteğiyle karşılaşmaktan mutluyuz. Çocukların hayallerini gerçekleştirmek üzerine çıktığımız bu yolda, onlara elimizden geldiğince bir çok konuda destek olmaya devam ediyoruz. 440 okula ulaşmanın zorlu olduğunu, ama bu zoru hep birlikte başardığımızı biliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 
Özen; 'Hayallerimin Elinden Tut' projesi aracılığıyla çocuklara destek olmak isteyenlerin sosyal medya üzerinden kendisi ile iletişime geçebileceklerini söyledi.
Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Özen,, hayallerin, elinden, tutmaya, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı