Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 12:02 Bu haber 3760 kez okundu
 
Patili dostlarıyla ‘Evet’ dediler
Hayvan sever esnaf Mustafa Karaca ve öğretmen Ayşe Şişko, hayatlarının en mutlu günü olan nikah törenlerini, Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Barındırma Merkezi’nde sevimli dostlarıyla birlikte gerçekleştirdi. Genç çifti bu mutlu günlerinde Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Ödevoğlu da yalnız bırakmadı.
YAŞAM Haberi
Patili dostlarıyla ‘Evet’ dediler

Manavgat Belediyesi’ne bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Barındırma Merkezi dün oldukça ilginç bir törene sahne oldu. Hayvan sever Mustafa Karaca ve Ayşe Şişko çifti, hayatlarının en mutlu gününü hayvan barınağında bulunan sevimli dostları ile birlikte geçirdi. Genç çift, birer hayvan sever olarak bu mutlu günlerinde sevimli patili dostları ile birlikte olmak istediklerini ve bu isteklerini Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e ilettiklerini ifade ettiler. Sözen’in isteklerini olumlu karşılaşmasının ardından, Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Barındırma Merkezi süslenirken, barınakta bulunan kedi ve köpeklere papyon ve duvak takıldı.

Hayalinin gerçekleşmesinden büyük mutluluk duyduğunu belirten Ayşe Şişko, “Öncelikle bu hayalimi gerçekleştirmeme yardımcı olan başta Belediye Başkanımız Şükrü Sözen’e teşekkür ediyorum. En büyük hayallerimizden biriydi. İnsanı insan yapan merhamet ve vicdan, bir kap mama, bir kap su ve çokça sevgi hayat kurtarıyor. Yaşam ellerimizde bizler en saf en temiz duygulara sahip dostlarımızla evet demek istedik. Hayallerimiz gerçek oldu, tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Özel bir günde patili dostlarımızla beraberiz. Onları çok seviyoruz. Her şeyden önce onlar bizden sevgi bekliyor vicdan bekliyor, onların birer canlı olduğunu bilerek hareket ediyoruz normal hayatımızda da, en güzel günümüzde de onlarla beraber olmak istedik” dedi.

Genç çiftin aileleri ve sevenleri ile birlikte Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Ödevoğlu da törene katılırken, törenin sonunda davetlilere nikah şekeri olarak kedi-köpek maması dağıtıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Patili, dostlarıyla, ‘Evet’, dediler,
Yorumlar
Haber Yazılımı