Haber Detayı
20 Eylül 2017 - Çarşamba 09:46 Bu haber 697 kez okundu
 
Pazarcılar Odası hizmet binasını yeniledi
Manavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası, pazarcı esnafına daha kaliteli ve nezih bir ortamda hizmet vermek amacıyla hizmet binasını yeniledi.
YAŞAM Haberi
 Pazarcılar Odası hizmet binasını yeniledi

 

Manavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası, pazarcı esnafına daha kaliteli ve nezih bir ortamda hizmet vermek amacıyla hizmet binasını yeniledi.

Göreve başladıkları ilk andan itibaren Manavgat Pazarcı esnafına en iyi hizmet vermek gayesinde olan Manavgat Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan ve yönetimi, odaya bir hizmet binası kazandırmış ve uzun yıllar bu binada hizmet vermeye başlamıştı. Pazarcı esnafının her türlü ihtiyacını karşılayan, daha nezih ve modern bir binada hizmet veren Pazarcılar Odası, kısa bir tadilat sürecinin ardından oda binasını yeniledi. Oda binasının iyileşen şartlarla birlikte pazarcı esnafına daha kaliteli hizmet verecekleri için mutlu olduklarını ifade eden Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, hizmetlerinin artarak devam edeceğine dikkat çekerek, pazarcı esnafının tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verdiklerini ve vereceklerini ifade etti.

DAHA MODERN VE DAHA İŞLEVSEL

Odanın yenileme çalışmalarını gerçekleştirirken güzel ve modern görünümünün yanında işlevselliğe de çok önem verdiklerini belirten Doğan, “Özellikle binanın dış görünümü ve pazarcı esnafımızın daha fazla vakit geçirdiği birimlere eğildik. Binamız daha modern ve güzel bir görünüme kavuşurken, hizmet verdiğimiz alanlar pazarcı esnafımızın daha rahat hizmet alabilmesi için genişletildi ve işlevsel hale getirildi” dedi.

ÖNCELİĞİMİZ PAZARCI ESNAFIMIZ

Gerçekleştirilen bu yenileme çalışmalarında önceliklerinin pazarcı esnafı olduğunu dile getiren Doğan, “Yapılan çalışmaların dönüşlerini üyelerimiz tarafından görmek bizlere daha çok çalışma azmi veriyor. Oda yönetimi arkadaşlarımla birlikte planladığımız yenileme çalışmalarının ardından, esnafımız için çok faydalı olacağını düşündüğümüz diğer çalışmalarımızda devam edecektir” diye konuştu.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: , Pazarcılar, Odası, hizmet, binasını, yeniledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı