Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 10:20 Bu haber 1870 kez okundu
 
Proje 3’ncü yılında öğrencilere destek olmaya devam ediyor
Manavgat merkezli sosyal sorumluluk projesi ‘Hayallerimin Elinden Tut’, 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Okulların açılmasıyla beraber okullara destek paketleri yollayan proje ekibi 17 farklı köy okuluna okuyan 383 öğrenciye yardımda bulundu.
EĞİTİM Haberi
Proje 3’ncü yılında öğrencilere destek olmaya devam ediyor

Manavgat’ın Türkiye genelinde adını kırsal kesimdeki okullar ve öğrencilere yaptığı yardımlarla duyuran sosyal sorumluluk projesi ‘Hayallerimin Elinden Tut’, 2019-2020 eğitim öğretim yılında da yardımlarına devam ediyor.

Türkiye genelinde ihtiyaç sahibi okullara kırtasiye malzemesi sağlayan proje 3’ncü yılında 9 Eylül’de okulların açılması ile 17 farklı köy okuluna ve bu okullarda öğrenim gören 383 öğrenciye, proje gönüllüleri tarafından toplanan destekleri gönderdi.

Bugüne kadar toplam 374 okula yardım elinin uzatıldığını ifade eden proje sorumlusu Rabia İnci Özen; kalem, silgi, defter, boya malzemeleri, hikaye ve boyama kitaplarıyla çocukların eğitimine destek sunan proje gönüllülerinden gelecek olan desteklerle daha fazla okula ulaşacaklarını söyledi.

Özen, “Proje aracılığıyla çocuklara destek vermek isteyen hayırsever vatandaşlar sosyal medya hesaplarından Hayallerimin Elinden Tut Sosyal Sorumluluk Projesi sayfalarından sorumlu kişilerle iletişime geçebilir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Proje, 3’ncü, yılında, öğrencilere, destek, olmaya, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı