Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 08:46 Bu haber 3833 kez okundu
 
PTT'den haberimiz için açıklama
"PTT'den kaplumbağa hızında hizmet" başlıklı 6 ocak tarihli haberimizle ilgili, Manavgat PTT Başdağıtıcısı Zafer Çavuşoğlu'ndan açıklama geldi.
EKONOMİ Haberi
PTT'den haberimiz için açıklama

6 Ocak 2020 tarihli gazetemizde yayınlanan "PTT'den kaplumbağa hızında hizmet" başlıklı haberle ilgili gazetemizi ziyaret eden Manavgat PTT Başdağıtıcısı Zafer Çavuşoğlu, Genel Yayın Yönetmenimiz Abdurrahman Şahin'e açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, daha dikkatli ve titiz çalışma yapmak adına önlemler aldıklarını, önümüzdeki süreçte aksamaların ortadan kalkacağına inandığını söyledi.

Zafer Çavuşoğlu; "Sıradışı gelişmeler dolayısıyla, mevcut kadro ile çalışmanın getirdiği bir takım aksaklıklar yaşadık. Sözgelimi, internet ortamında alışverişin sıradışı bir artış aldığı  Kara Cuma döneminde kargolarda olağanüstü yığılma yaşandı. Özel kargo firmaları kapasite dolumu gerekçesiyle kargo alımını sınırlayabildi. Ancak PTT, kamu kurumu niteliği gereği gelen kargoları almak durumunda kaldı. Mevcut kadromuzla bu olağanüstü yoğunluk döneminde sıkıntılar yaşadık" dedi.
Çavuşoğlu kadro ilaveleri ile ilgili bilgiler de vererek; "Bu gibi olağanüstü dönemlere karşı hazırlık anlamında 6 yeni dağıtım personeli aldık. Bu personellerimizle dağıtım sıkıntılarımızı aşacağımızı düşünüyoruz. Ayrıca daha önce bünyemizde bulunmayan ayırım ve sevk bölümüne de yeni 2 personel dahil ettik. Bu da daha profesyonel bir dağıtımın yapılmasına katkı yapacaktır. Kadrolarımıza yaptığımız bu yeni arkadaşlarımızla çalışmalarımız daha dikkatli ve titiz yapılacak" dedi.
 

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: PTT'den, haberimiz, için, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı