Haber Detayı
21 Ocak 2020 - Salı 01:22 Bu haber 5517 kez okundu
 
Saadet Partisi’nde Demiral'la devam
Saadet Partisi Manavgat ilçe teşkilatının 6. Olağan Kongresi’nde İlhami Demiral güven tazeledi.
SİYASET Haberi
Saadet Partisi’nde Demiral'la devam

Saadet Partisi Manavgat ilçe teşkilatının 6. Olağan Kongresi’nde tek liste ile seçime giren İlhami Demiral yeniden başkanlığa seçildi. Saadet Partisi Manavgat İlçe Teşkilatının 6. Olağan Kongresi, Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye; Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman başta olmak üzere Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Aliye Coşar, İyi Parti İlçe Başkanı Hatice Avcı, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Hese Ak,  Sivil toplum kuruluşların başkanlar ile çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Faaliyet raporları ile mali tabloların okunup, oylanmasının ardından partililere seslenen Saadet Partisi Manavgat İlçe Başkanı İlhami Demiral, ilk seçimde Saadet Partisi’nin bayrağını Manavgat’a dikmeyi hedeflediklerini kaydetti. Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen ise konuşmasın da görev ve sorumluluk vurgusu yaptı. Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman’ın hedefinde ise AK Parti hükümeti vardı. Karaduman “Adalet ve Kalkınma Partisi miadını doldurmuş bir partidir” dedi.
Konuşmaların ardından, yapılan seçimde toplam 101 delegenin 32’si oy kullanırken, geçerli 32 oyun tamamını alan İlhami Demiral yeniden başkanlığa seçildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Saadet, Partisi’nde, Demiral'la, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı