Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 08:39 Bu haber 1771 kez okundu
 
Şahinöz şirket yönetimini anlatacak
Geçtiğimiz Şubat ayında Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın (MASMO) davetlisi olarak Manavgat'a gelen ve Manavgatlı mali müşavirler ile iş insanlarına 'Dalgalı Piyasalarda Geleceği Ön Görme ve Şirket Yönetimi' konulu seminer veren Erkin Şahinöz cuma günü yeniden Manavgat'a geliyor. MASMO'nun davetlisi olarak bir seminer verecek olan Şahinöz, iş insanlarına 'Belirsizlik Ortamında Şirket Yönetimi'ni anlatacak.
EĞİTİM Haberi
Şahinöz şirket yönetimini anlatacak

MASMO tarafından düzenlenecek olan seminerde konuşma yapmak üzere cuma günü Manavgat'a gelecek olan ABS Merkez Bankası DEF Eski Araştırma Direktörü, Dünya Gazetesi Yazarı ve Ekonomist Erkin Şahinöz, Manavgatlı mali müşavir ve iş insanlarına Türkiye ekonomisi, piyasalar, kur ve faizin yönü, ekosistem nasıl tahmin edilir, belirsizlik ortamında şirket yönetimi, turizm 4.0, blokzincir, yapay zeka, kripto paralar ve büyük veri konularında bilgiler verecek.
Cuma günü saat 14:00'de İbrahim Sözen Gençlik Merkezi'nde düzenlenecek olan seminere tüm meslektaşlarını ve Manavgatlı iş insanlarını davet eden MASMO Başkanı Nezih Özgenç, “Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük ve eski tur operatörlerinden olan Thomas Cook iflasını duyurdu. Bu iflası ile birlikte tur operatörünün işbirliğinde olduğu Türkiye başta olmak üzere birçok ülkedeki ortakları, iş paydaşları büyük bir sıkıntıya düştü. Buda bize gösteriyor ki en büyük veya en tanınmış olmak yetmiyor, belirsiz piyasalarda şirketlerin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda Sayın Şahinöz bizlere çeşitli ipuçları verecek ve önümüzü görmemizi sağlayacak bilgiler sunacak. Yararlı ve verimli bir seminer olacağından kuşku duymadığımız etkinliğimize başta meslektaşlarımız ve iş insanlarımızı davet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Şahinöz, şirket, yönetimini, anlatacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı