Haber Detayı
28 Şubat 2020 - Cuma 20:36 Bu haber 8927 kez okundu
 
Sarıdemir'den veda yemeği
Gündoğmuş Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Manavgat Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir düzenlediği veda yemeği ile Manavgat'a veda etti.
YAŞAM Haberi
Sarıdemir'den veda yemeği

Sarıdemir'in veda yemeğine Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, şube müdürleri ve Manavgat Milli Eğitim Müdürlüğü personeli katıldı.

Muammer Sarıdemir yaptığı konuşmada; "Aynı binanın içerisinde 2014'den bu yana sizlerle birlikteyiz. Bir kısmınızla da Manavgat'a geldiğim 1995'ten bu yana birlikteyiz. Bu bir veda yemeği olarak organize edildi ama ben sizlere veda etmiyorum. Çünkü ben buradayım ve hep görüşeceğiz. Bir şeyler yapmışsak sizlerle birlikte yaptık. Gelen arkadaşın yapılanları daha ileriye götürmesini diliyorum. Ben hakkımı sizlere helal ediyorum. Sizlerden de helallik istiyorum" dedi.

Sarıdemir'in ardından Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit; "Bugün malumunuz idlib şehitlerimiz sebebiyle üzücü bir gün. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, Türk Milletine sabırlar diliyorum. Ama hayat da bir şekilde devam ediyor. Böyle bir günde Muammer Müdürümüz'ü uğurluyoruz. Ama onun da dediği gibi, o buralardan gitmiyor. Gittiği yer de bu coğrafyanın, Antalya'nın bir parçası. Her zaman görüşeceksiniz. Muammer Hoca, işinin ehli, gayet soğukkanlı bir insan. Onun bu olumlu özelliklerinden bizler çok yararlandık. Görevini başarıyla yapan insanlardan birisi. Biz kendisi ile yine görüşeceğiz. Sizler de görüşeceksiniz mutlaka. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyorum" dedi.

Duygusal anların da yaşandığı veda programı Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit'in Sarıdemir'e verdiği plaket ile sona erdi.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Sarıdemir'den, veda, yemeği,
Yorumlar
Haber Yazılımı