İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Şamdanlar
Şamdanlar
Saklama Kabı
Saklama Kabı
Haber Detayı
04 Aralık 2020 - Cuma 17:02 Bu haber 6080 kez okundu
 
Selçuklu Kervan Yolu için ihale düzenleniyor
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2019 yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Kubad-Abad Sarayı’ndan Alanya Kalesi’ne ulaşan güzergahın Manavgat ilçesi sınırlarından geçen bölümünde Selçuklu Kervan Yolu Görsel Toplama, Broşür/Harita içeriği oluşturma, Güzergah Oluşturma, Haritalama, Tabela Yerleştirme, Tanıtım Filmi ve Tanıtım Kokteyli işi için bir hizmet alımı ihalesi düzenliyor.
RESMİ İLAN Haberi
Selçuklu Kervan Yolu için ihale düzenleniyor

12. yüzyılda Anadolu Selçuklu Devleti’nin hükümdarı Sultan Alaaddin Keykubat tarafından Beyşehir’de yaptırılan Kubad-Abad Sarayı’ndan Alanya ve Antalya’ya seyahat etmek amacıyla, Roma döneminden kalan ve restore ettirilen Selçuklu Kervan Yolu’nun Manavgat ilçe sınırları içerisinde yer alan ve Alanya Kalesi’ne ulaşan kısmın Görsel Toplama, Broşür/Harita içeriği oluşturma, Güzergah Oluşturma, Haritalama, Tabela Yerleştirme, Tanıtım Filmi ve Tanıtım Kokteyli işi için bir hizmet alımı ihalesi, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenleniyor.

25 Aralık 2020 günü saat 10:30’da Sorgun Mahallesi Sorgun Bulvarı No:69 Şehirler Arası Otobüs Terminali Üstü MATSO Konferans Salonu adresinde yapılacak ihale için son başvuru tarihi 24 Aralık 2020 günü saat 17:00. İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Aydınevler Mahallesi 5578 sk. No:6 Manavgat Ticaret ve Sanayi odası adresinden veya www.baka.gov.tr ve www.matso.org.tr internet adreslerinden temin edilebilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Selçuklu, Kervan, Yolu, için, ihale, düzenleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı