Haber Detayı
12 Haziran 2020 - Cuma 16:32 Bu haber 12733 kez okundu
 
Selge Beach Resort'tan sezona hızlı giriş
Alkolsüz Ultra Her Şey Dahil Aile Oteli Konsepti hizmeti ile bölgemizin en büyük tesisi olan Selge Beach Resort & Spa Hoteli; Covid – 19 Pandemisinin ardından sezona hızlı girme yolunda durmaksızın ilerliyor.
TURİZM Haberi
Selge Beach Resort'tan sezona hızlı giriş

Selge Beach Resort; kendi konseptinde, güvenli turizm sertifikasını ilk alan otel olmanın yanında; Diyanet İşleri Başkanlığı Manavgat Müftülüğünce verilen kadro ile cami beratını da almaya hak kazandı. Eksikliklerini birer birer tamamlayarak yoluna devam eden tesis, bu yıl güvenli turizm sloganı ile sezonu sorunsuz bir şekilde tamamlamak istiyor.
 
 
Selge Beach Resort Genel Müdürü Halil Kaftan; "2019 yılında Turizm Bakanlığınca yapılan denetimlerin ardından eksiklerimizi tamamlayarak, misafirlerimizin de talep ve önerileri doğrultusunda, yeni sezona hazırlıklı bir şekilde başlamayı düşünüyoruz. Bu çerçevede 'Corona Sertifikası' adı ile gündeme gelen Güvenli Turizm Sertifikamızı, kriterlerini yerine getirerek teslim aldık. Her ay yeniden düzenlenecek olan bu sertifikayı Türkiye’de ve bölgemizde ilk alan Alkolsüz Ultra Her Şey Dahil Aile konseptli otel olmanın gururunu personellerimizle birlikte yaşıyoruz.
 
 
Ayrıca, Diyanet İşleri Başkanlığınca yapılan tahsis sonucunda; Manavgat Müftümüz Sayın Abdullah Eroğlu’nun elinden cami beratımızı da aldık. Turizme ilk başladığımız günden bu güne geçen süreçte edinmiş olduğumuz deneyimlerden de faydalanarak, eksikliklerimizi ve misafir taleplerini de çok iyi biliyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Diliyoruz ki; bu zorlu dönemde faaliyetlerimizi, bölge ve ülke turizmini etkileyecek olumsuz bir durum olmaz ve 2020 yılında kaybettiklerimizi; 2021 yılında turizmin altın çağını yaşayarak tekrar kazanırız" dedi.   
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Selge, Beach, Resort'tan, sezona, hızlı, giriş,
Yorumlar
Haber Yazılımı