Haber Detayı
07 Ağustos 2017 - Pazartesi 09:18 Bu haber 668 kez okundu
 
Silah ticaretine jandarma baskını
Şelale Mahallesinde bir eve baskın düzenleyen Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, evde 3 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet namlusu dönüştürülmüş kurusıkı tabanca, 4 adet av tüfeği ve bu tüfek ile tabancalara ait çok sayıda şarjör, mermi ve fişek ele geçirdi.
ASAYİŞ Haberi
Silah ticaretine jandarma baskını

 

Şelale Mahallesinde bir eve baskın düzenleyen Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, evde 3 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet namlusu dönüştürülmüş kurusıkı tabanca,  4 adet av tüfeği ve bu tüfek ile tabancalara ait çok sayıda şarjör, mermi ve fişek ele geçirdi.

Antalya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, geçen çarşamba günü Şelale Mahallesi'nde oturan P.Y.'nin evine 'silah ve mühimmat kaçakçılığı' suçu kapsamında baskın yaptı. Evde yapılan aramada, 3 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet tabanca şarjörü, bu tabancalara ait 13 mermi, 5 adet namlusu dönüştürülmüş kurusıkı tabanca, 8 adet kurusıkı tabanca şarjörü, 2 adet kurusıkı tabanca fişeği, 1 adet namlusu ve kabzesi bulunmayan tabanca, 4 adet av tüfeği, 2 adet av tüfeği şarjörü, 14 adet av tüfeği fişeği, 2 adet av tüfeği mekanizması, 1 adet av tüfeği namlusu ve 4 kök hintkeneviri ele geçirildi. Ele geçirilen silah ve mühimmata el konulurken, P.Y. gözaltına alındı.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Silah, ticaretine, jandarma, baskını,
Yorumlar
Haber Yazılımı