Haber Detayı
02 Haziran 2020 - Salı 21:01 Bu haber 4288 kez okundu
 
Sınav Koordinasyon Kurulu toplandı
Sınav Koordinasyon Kurulu; 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit başkanlığında toplandı.
EĞİTİM Haberi
Sınav Koordinasyon Kurulu toplandı

Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit başkanlığında yapılan toplantıya; Manavgat Belediye Başkanı Yardımcısı Mustafa Ceylan, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay İlker Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, İlçe Nüfus Müdürü Ali Keskin katıldı.

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde tüm Türkiye'de olduğu gibi Manavgat'ta da gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) huzurlu ve güvenli bir şekilde uygulanabilmesi için alınması gereken önlemlerin konuşulduğu 'Sınav Koordinasyon Kurulu' toplantısı sonrasında öğrencilere seslenen Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit; "27/28 Haziran pandemi günlerinde yapılacak sınavda öğrencilerin sınavları sorunsuz biçimde geçirmeleri için  her türlü tedbir alındı, bu günleri sınavda başarılı olmak için fırsata çevirmeleri ve hazırlanmalarını tavsiye ediyorum" dedi.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Sınav, Koordinasyon, Kurulu, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı