Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 23:58 Bu haber 4243 kez okundu
 
Sözen Kurban Bayramı'nı kutladı
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yayınladığı mesajla Kurban Bayramını kutladı.
GÜNDEM Haberi
Sözen Kurban Bayramı'nı kutladı

Kurban Bayramını kutlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:
"Değerli hemşehrilerim,  
Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.  
İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı bu bayramda sağlanacak hoşgörü ortamının, tüm Türk halkımızı birbirine daha da çok bağlayacağı, inancındayım. Ben de bir Kurban Bayramına daha Manavgat halkımızla birlikte ulaşmanın sevincini yaşıyorum. 
Bugüne kadar her konuda birlik ve beraberlik örneği gösteren, sosyal barışı benimsemiş değerli Manavgat halkımızın, Türkiye’ye örnek olacak paylaşma, kardeşlik, sevgi duygularıyla bayramda birbirlerini kucaklayacaklarına inancımız tamdır. Herkesin dostlukla sevgiyle, ihtiyaç sahiplerine ellerini uzatıp bu mübarek günün yüceliğinden istifade edeceklerine inanıyorum. 
Her ne kadar, tüm dünyamızı etkileyen pandemi sürecinde olsak da bu bayramda da her zaman olduğu gibi dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Siz değerli hemşerilerimizden virüs tehlikesine karşı dikkatli olmalarını, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını rica ediyorum.    
Manavgat Belediyesi olarak bizler her zaman olduğu gibi Kurban Bayramında da sizler için çalışıyor olacağız. Bu bayramda birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızı pekiştirecek her türlü hizmetin alt yapısını hazırladık. Kurban pazarlarımızda gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi yapmanız amacıyla hijyen tedbirlerimizi aldık. Halkımızın Kurban Bayramını daha hijyenik, rahat, huzurlu ve sağlıklı geçirmesi ve belediye hizmetlerine daha kolay ulaşabilmesi için ilgili birimlerimizi seferber ettik. Belediyemiz, vatandaşlarımıza her zaman olduğu gibi bir telefon kadar yakın olacaktır. 
Bu duygu ve düşüncelerimle, Kurban Bayramının insanlık adına hayatın her alanında çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü ve aydınlığı getirmesini temenni ediyor, sosyal barışın sağlandığı, birlikteliklerin ve yardımlaşmanın arttığı, zenginin fakire el uzattığı bir bayram diliyorum.  Bu vesile ile tüm Müslüman aleminin, Türk ulusunun, Antalyalı ve Manavgatlı hemşerilerimin, mübarek Kurban Bayramını kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum. 
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Sözen, Kurban, Bayramı'nı, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı