Haber Detayı
31 Mart 2019 - Pazar 14:25 Bu haber 4158 kez okundu
 
Sözen ve Öz oylarını kullandı
Bugün gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçiminde vatandaşlar saat 08:00’den itibaren sandık başına giderek oylarını kullanmaya başladılar. Oy verme işlemi saat 17:00’de sandıkların kapanmasına kadar devam edecek. Millet İttifakı CHP Manavgat Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen oyunu saat 10:00’da Manavgat İmam Hatip Anadolu Lisesi’nde, Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Öz ise oyunu saat 12:30’da Öger Ortaokulu’nda kullandı.
SİYASET Haberi
Sözen ve Öz oylarını kullandı

Saat 08:00’de başlayan oy verme süresi devam ederken, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayları ile Manavgat Belediye Başkan Adayları oylarını kayıtlı oldukları sandıklarda kullandılar.

İlk olarak oyunu kullanan Manavgat Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Şükrü Sözen, oy vermek üzere Manavgat İmam Hatip Anadolu Lisesi’ne eşi Hatice ve oğlu İbrahim Sözen ile birlikte geldi. Seçim sandık görevlilerine başarılar dileyen Sözen oyunu saat 10:00’da 1021 solu sandıkta kullandı.

Seçim kampanyasını Manavgat’a yaraşır bir şekilde neticelendirdiklerini, artık kararın halkta olduğunu ifade eden Sözen, “Bugün karar halkındır, inşallah akşam vakti halkımız ne şekilde oy kullandığını gösterecektir. Neticenin şimdiden Manavgat’ımıza, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Saat 12:30’da Öger Ortaokuluna eşi Nadide Öz ve kızı Alya ile birlikte gelen Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz ise 1415 sayılı sandıkta oyunu kullandı. Seçim kampanaya sürecini başarılı bir şekilde sonlandırdıklarını ifade eden Öz, “Bugün itibarı ile son sözü halkımız söyleyecek. Halkımızın vereceği karara saygılıyız. Seçim sonuçlarının başta Manavgat olmak üzere Antalya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Seçimlerde görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Öz’e oy verme sürecinde Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, MHP İlçe Başkanı Nooman Enhoş ve Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu eşlik etti.

Diğer taraftan Cumhur İttifakı Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel oyunu Döşemealtı Yeşilbayır İMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde, Millet İttifakı CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek ise oyunu Konyaaltı Bedriye Bileydi İlkokulu'nda 1176 numaralı sandıkta kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sözen, ve, Öz, oylarını, kullandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı