Haber Detayı
04 Aralık 2020 - Cuma 16:53 Bu haber 6466 kez okundu
 
Tek katkı maddesi sevgi
LÖSEV’in doğal yöntemlerle ürettiği tek katkı maddesi sevgi olan satsuma mandalinaları zengin C vitamini deposu olarak salgın günlerinde yüksek koruma sunuyor. İzmir Seferihisar LÖSEV Çiftliği’nde üretilen mandalinaların satışından elde edilen gelir de lösemili çocuklara sunulan ücretsiz sağlık ve eğitim hizmetlerinde kullanılıyor.
YAŞAM Haberi
Tek katkı maddesi sevgi

Kurulduğu 1998 yılından bu yana; “Kanser hastalıklarından korunmak için ilk şart sağlıklı beslenme” diyen LÖSEV, Seferihisar LÖSEV Çiftliği’nde üretilen mandalinaları satışa sunuyor. İyi tarım yöntemleriyle yetiştirilen mandalinalarda hiçbir katkı maddesi bulunmadığı test edilip onaylandı. Tarım ilacı kalıntısı olmadandoğal yöntemler ile olgunlaşan, sarartıcı gaz, raf ömrünü uzatacak parafin gibi kimyasallar kullanılmadanüretilen satsuma cinsi mandalinalarinternette 3, 6 ve 9 kilogramlık mukavva kutularla satışa sunuluyor. C vitamini deposu mandalinaları Türkiye’nin her yerinden www.lsvdukkan.com adresinden sipariş vererek kargo ile almak mümkün.

İYİLEŞEN GENÇLER HASATTA

LSV Dükkân markası ile içinde iyilik olan, doğalürünleri halka sunan LÖSEV, Seferihisar’da bulunan çiftliğinde mandalinahasadını tedavisi tamamlanan gençler ve ailelerle hayata geçiriyor. Yüzlerce ağacın bulunduğu çiftlik yerleşkesinde bir yandan mandalinaları dalından toplayan diğer yandan doğal yaşam, doğal beslenme, spor, aktif yaşamla hasat geçiren LÖSEV Gençleri ve Aileleri için hasat tam bir festivale dönüşmüş vaziyette.

DOĞAL GIDALAR ANNE ÜRETİMİ

Mandalinanın yanısıra mutfak atölyelerindelösemili çocukların anneleri tarafından tarhanadan reçele, salçadan çikolataya birçok gıda sağlıklı ve doğal yöntemlerle üretiliyor. Kadınlara istihdam sağlayan Anne Üretim Atölyeleriile anneler yaşadıkları sıkıntıları geride bırakıyor. LSV Dükkân üretimi tüm bu gıdalara gerek çocuğu, gerek kendisi ya da tüm ailesi için tercih edenler ürünlere www.lsvdukkan.com adresinden kolayca erişerek sipariş verebilir ve Türkiye’nin heryerinden teslim alabilir.

SALGINA KARŞI YÜKSEK KORUNMA

Tüm dünyanın ve ülkemizin COVİD-19’a karşı mücadele ettiği şu günlerdebağışıklığı güçlü tutmanın ilk şartı olan yeterli, sağlıklıve doğal beslenme yine gündemde. C vitamininin enfeksiyonlara karşı vücut direncini koruması sebebiyle uzmanların önerisi bu süreçte de yeterliC vitamini alınması şeklinde. Güvenle tüketebileceğiniz C vitamini deposu, doğal LÖSEV Satsuma Mandalinaları ve LSV Dükkân ürünleri bireysel siparişlerinizle sizin sağlığınızı korurken kurumsal taleplerinizle de sosyal sorumluluk projesine dönüşebilir. LSV Dükkân ürünlerini tercih eden kurumlar yeni yıl öncesi bu ürünleri kargo yoluyla çalışanlarına, müşterilerine ileterek kurumsal sosyal sorumluluktada bir adım öne geçebilir.

Tüm ürünlere www.lsvdukkan.com web sayfasından ve 0312 447 06 60/0242 999 78 08 numaralı telefonlardan sipariş vererek erişebilirsiniz.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Tek, katkı, maddesi, sevgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı