Haber Detayı
24 Aralık 2019 - Salı 14:23 Bu haber 8158 kez okundu
 
Termal Giyim Ne İşe Yarar?
Termal giyim ürünleri, detaylı Ar-Ge çalışmaları ile üretilmiş, vücudun ısı dengesini sağlamaya yardımcı giysilerdir. Termal içkiler vücudun sıcak ve kuru kalmasını sağlar.
SAĞLIK Haberi
Termal Giyim Ne İşe Yarar?

 

Termal giyim ürünleri, detaylı Ar-Ge çalışmaları ile üretilmiş, vücudun ısı dengesini sağlamaya yardımcı giysilerdir. Termal içkiler vücudun sıcak ve kuru kalmasını sağlar. Termal giysiler, polyester, polyamid, polyproplen ve elastanin bazen de belirli oranlarda merinos yünü kullanılarak elde edilirler. Tek iplik, çift iplik veya çift katman gibi çeşitli dokuma çeşitleri kullanılabilir. Termal giyim kıyafetleri, kayak, yelken, kürek, bisiklet, dağcılık, trekking, gibi doğa sporları ile basketbol, voleybol, pilates gibi spor salonlarında veya soğuk havalarda günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Balıkçılık, avcılık, askerler ve soğuk depolarda çalışan kişiler de termal içlik kullanmayı çok sık tercih etmektedir.

Termal Giyim Çeşitleri ve Faydaları

Soğuk kış şartlarında vücudun sağladığı ısıyı vücutta tutar ve vücudumuzun soğuk havalarda üşümesini engeller. Termal giysilerin teri vücutta tutmama özelliği bulunur ve yerin vücutta oluşturduğu hastalıkları önlemektedirler. Pamuklu içkiler teri vücutta tutarlar ve vücut ısısını dışarıya verirler. Termal giyim modelleri, esnek yapıları sayesinde vücut şeklini alırlar ve rahat kullanım sağlarlar. Termal içlikler; termal atlet, uzun ve kısa taytlar, yarım ve uzun kollu üstler, boxer, çorap gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca termal içkiler alt ve üst takım şeklinde de çeşitleri mevcuttur. Sizde kaliteli, sağlıklı, esnek ve ergonomik termal giysileri https://www.galiyet.com/termal-giyim adresinden güvenle temin edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Termal, Giyim, Ne, İşe, Yarar?,
Yorumlar
Haber Yazılımı