Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 19:10 Bu haber 2506 kez okundu
 
Toros Et'te 6 günde 3 ton et satıldı
Manavgat Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta muhteşem bir törenle açılışı yapılarak faaliyete geçirilen Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası, Manavgat halkının büyük ilgisi ile talebi ile karşılaştı. Pazartesi Pazarı içindeki mağazada 6 günde 3 ton et satılırken, 1 tonu aşkın süt, 330 kg ise sucuk satıldı.
SİYASET Haberi
Toros Et'te 6 günde 3 ton et satıldı

Manavgat Belediyesi'nin geçtiğimiz Cuma günü açılışını yaptığı Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası, Manavgat halkının akınına uğruyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in 2019 seçim kitapçığında hayata geçirmeyi vaat ettiği insan odaklı sosyal projelerinden biri olan Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası geçtiğimiz Cuma günü Manavgat halkının katılımıyla muhteşem bir törenle açılmıştı. Pazartesi Pazarı içerisindeki yerinde Salı günü hariç 6 gündür faaliyet gösteren mağazaya vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. 
Manavgat Belediyesi Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası'nda 6 günde
1226 kg dana kuşbaşı et, 1800 kg dana kıyma (toplam 3026 kg et), 1130 kg ari çiğ inek sütü ve 330 kg sucuk satıldı. 
Mağazada bunların dışında Toros Kadınları Emek Pazarı'ndaki kadınların ürettiği bal, reçeller, makarna gibi ev yapımı ürünler de yoğunluklu olarak satıldı. 
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, mağazanın resmi izinli olunan Salı günleri hariç haftanın her günü Manavgat halkına hizmet vereceğini söyledi. 
Manavgat halkı böylesine güzel halkçı bir hizmete imza attığı için Başkan Şükrü Sözen'e teşekkür etti.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Toros, Et'te, 6, günde, 3, ton, et, satıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı