Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 06:32 Bu haber 820 kez okundu
 
Triatlon Federasyonu yönetimi Antalya'da
Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya ve beraberindeki heyet, devam etmekte olan Gelişim Kampı'nı ziyaret etmek ve katılımcılara başarılar dilemek üzere Antalya'ya gitti.
SPOR Haberi
Triatlon Federasyonu yönetimi Antalya'da

Güne, kampa ev sahipliği yapan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'ı makamında ziyaret ederek başlayan heyette Yalçınkaya dışında, TTF Genel Koordinatörü Serkan Şimşek, TTF Antalya İl Temsilcisi Onur Şentürk ile TOHM sporcuları Aişenur Acar ve Emir Aracı hazır bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ve triatlon sporunun güncel gelişmelerinin paylaşıldığı toplantıda Akdeniz Üniversitesi adına ise Ünal'ın dışında Rektör Danışmanı ve Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Feyzullah Arslan ile Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Kılınç yer aldı.
Gelişim Kampı sporcularıyla Akdeniz Üniversitesi Sosyal Tesisleri'nde bir araya gelen Yalçınkaya, kendileriyle sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Olimpizm, hedef koyma, motivasyon, gelecek dönem projeleri, olimpik değerler ve milli takım seçmeleri başlıklarının masaya yatırıldığı görüşmelerde tüm sporcular ve teknik heyet tek tek söz aldı.
Son olarak Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ile de görüşerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Pazartesi günü başlayan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü desteğinde TOHM sporcuları ile performans testi 1 ve 2019 yıl sonuçları değerlendirilerek seçilen sporcuların katılımıyla gerçekleşen kamp, 31 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Triatlon, Federasyonu, yönetimi, Antalya'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı