Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 21:10 Bu haber 2109 kez okundu
 
Turizm Fakültesi başarıyla döndü
Akdeniz Üniversitesi Manavgat MATSO Turizm Fakültesi öğrencileri, GastroFethiye Ulusal Aşçılık Yarışması’ndan 4 farklı kategoride toplam 8 altın, 2 gümüş madalya ve 3 klasman birinciliği ile döndüler.
EĞİTİM Haberi
Turizm Fakültesi başarıyla döndü

Şef Mavi Profesyonel Aşçılar Derneği tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen GastroFethiye Ulusal Aşçılık Yarışması’nda Akdeniz Üniversitesi Manavgat MATSO Turizm Fakültesi öğrencileri, 4 farklı kategoride toplam 8 altın, 2 gümüş madalya ve 3 klasman birinciliği kupası kazandı.

Üniversiteler Arası Modern Türk Mutfağı kategorisinde Resul Can Çatur ve Emirhan Çınar altın madalya alırken Nilüfer Dindar ise altın madalya ve klasman birinciliği kupasının sahibi oldu. Üniversiteler Arası Taze Makarna kategorisinde Mehmet Çetinkaya gümüş madalya ve klasman birinciliği kupasının sahibi oldu. Üniversiteler Arası Tatlı kategorisinde Sacide Mutlu ve Beyza Bilgihan altın madalya, Mehmet Fidan ise gümüş madalya almaya hak kazandı. Üniversiteler Arası Ekip Yarışması kategorisinde ise Akif Kurukuyu, Mehmet Savur ve Gülçin Aslan altın madalya ve klasman birinciliği kupasının sahibi oldu.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Turizm, Fakültesi, başarıyla, döndü,
Yorumlar
Haber Yazılımı