Haber Detayı
26 Ekim 2017 - Perşembe 09:31 Bu haber 4177 kez okundu
 
Türk sinemasının ustaları ‘Yeşilçam Sahne’de anılıyor
54. Uluslararası Antalya Film Festivali, Yeşilçam Sahne’de kabaresi ile Türk sinemasının ustalarını anıyor. Sahne ritmi, dillerden düşmeyen şarkıları ve muhteşem kadrosuyla festivalin en renkli etkinliklerden olan Yeşilçam Sahne’de bu nostalji şölenine tüm Antalyalıları davet ediyor.
SANAT Haberi
Türk sinemasının ustaları ‘Yeşilçam Sahne’de anılıyor

 

54. Uluslararası Antalya Film Festivali, Yeşilçam Sahne’de kabaresi ile Türk sinemasının ustalarını anıyor.  Sahne ritmi, dillerden düşmeyen şarkıları ve muhteşem kadrosuyla festivalin en renkli etkinliklerden olan Yeşilçam Sahne’de bu nostalji şölenine tüm Antalyalıları davet ediyor.

7 den 70'e herkesin ilgi ve sevgiyle izlediği Yeşilçam filmlerinin akıllardan çıkmayan ve hafızalara yer edinmiş şarkılarını günümüz yorumuyla ve yer yer mizahla harmanlayan Yeşilçam Sahne’de kabare şovu 54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında, Antalyalılarla buluşuyor.

Türk sinemasının ustalarını anan ve festivale renk katan etkinlikte; Uğur Babaürhan, Behzat Uygur, Müge Zümrütbel, Süheyl Uygur, Ömer Yılmaz‘dan oluşan oyuncu ve solist ekibine, yurt içi ve yurt dışında birçok ödül almış müzik direktörü Serpil Günseli’nin şefliğindeki orkestra eşlik ediyor.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Türk, sinemasının, ustaları, ‘Yeşilçam, Sahne’de, anılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı