Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 16:16 Bu haber 3246 kez okundu
 
TÜRSAB Manavgat Side BTK’da yeniden Mehmet Uslu
TÜRKİYE Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Manavgat Side Bölge Temsil Kurulu’nun (BTK) seçimli olağan genel kurulunda Mehmet Uslu yeniden başkanlığa seçildi.
YAŞAM Haberi
TÜRSAB Manavgat Side BTK’da yeniden Mehmet Uslu

TÜRSAB Manavgat Side BTK olağan genel kurulu MATSO Otogar Toplantı Salonu’nda yapıldı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulun divan başkanlığını TÜRSAB Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özden yaptı. Olağan genel kurula Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Boztaş’ta katıldı. Genel kurulda konuşan TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özden, kurum olarak TSK’nın ve kahraman Mehmetçiğin her zaman desteklediklerini belirterek, “TÜRSAB olarak Barış Pınarı Harekatı’nda savaşan kahraman askerlerimizin her zaman yanındayız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar; yaralı kardeşlerimize ise acil şifalar diliyorum. Böyle zor günlerde her zaman birbirimize ihtiyacımız var” dedi. BTK 

seçimlerinin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen seyahat acentaları birliğinin yeni yönetmeliğine göre seçim yapılmasının gerekli olduğunu belirten Özden, “TÜRSAB olarak demokratik katılımı ön plana çıkartan yönetim modelimizi görevimizi devraldığımız günden itibaren sürdürüyoruz. Bugün burada seçilen BTK temsilcileriyle uyumlu bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” 
dedi.TÜRSAB Manavgat Side BTK Başkanı Mehmet Uslu’da yaptığı konuşmada faaliyetler hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından, taklaşık 300 acentenin bulunduğu Manavgat Side bölgesinde ki temsil kurulu belirlemek amacıyla tek listeyle gidilen seçimde Mehmet Uslu, yeniden başkanlığa seçildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: TÜRSAB, Manavgat, Side, BTK’da, yeniden, Mehmet, Uslu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı