Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 12:39
 
Ulucan bayramda şehitliği ziyaret etti
Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Kurban Bayramı dolayısıyla eşi ile birlikte emniyet personeli ile bayramlaştıktan sonra şehitliği ziyaret ederek şehitler için dua okudu.
YAŞAM Haberi
Ulucan bayramda şehitliği ziyaret etti

Kurban Bayramı dolayısıyla Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ve eşi emniyet personeli ile bayramlaştı ve şehitliği ziyaret etti. Konuyla ilgili olarak Antalya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Kültürümüzde ve toplumsal yaşamımızda çok önemli bir yer tutan bayramlar; anlamına uygun biçimde yaşatılmalı, sevgi, saygı ve dostluk bağlarının güçlenmesi amacıyla en iyi biçimde değerlendirilmelidir.

Kurban Bayramı münasebetiyle, Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Murat Ulucan, eşi Selda Ulucan ve  İl Emniyet Müdür yardımcıları ile birlikte 10 Ağustos Arife günü saat 14.00’da Uncalı Mezarlığında bulunan Polis Şehitliğini ziyaret ederek şehitlerimiz için dua etmişlerdir.

Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Murat Ulucan Polis Şehitliğine yapılan ziyaretin ardından saat 15.00’da Sosyal Hizmetler ve Eğitim Kompleksinde Vali Yardımcımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’un da katıldığı organizasyonda, Antalya Emniyet Müdürlüğünde görevli personeller ve aileleri ile biraraya gelerek bayramlarını kutlamışlardır” denildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ulucan, bayramda, şehitliği, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı