Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 09:09 Bu haber 3159 kez okundu
 
ULUCAN'dan “Çalışan Gazeteciler Günü” kutlaması
Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için yayınladığı mesajla gazetecilerin gününü kutladı.
GÜNDEM Haberi
ULUCAN'dan “Çalışan Gazeteciler Günü” kutlaması

Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN, gazetecilerin gününü kutladığı mesajında; "Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen, bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan, toplum ve ülkemiz yararına çok önemli bir misyonu yerine getirmek üzere her şartta görevlerinin başında olan basın mensuplarımızın, halkın bilgilendirilip bilinçlendirilmesi yolunda verdikleri emekler her türlü takdirin üzerindedir.

Güçlü gazeteci güçlü basın kuruluşunun, güçlü basın kuruluşları da güçlü demokrasinin tesisini sağlamaktadır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olmaktadır" dedi.
Ulucan mesajının devamında; "Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör:
Etiketler: ULUCAN'dan, “Çalışan, Gazeteciler, Günü”, kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı