Haber Detayı
23 Ocak 2021 - Cumartesi 11:19 Bu haber 1866 kez okundu
 
Vali Yazıcı’dan duyarlı sürücülere plaket
Vali Ersin Yazıcı İçişleri Bakanlığı’nın “Bu Yolda Hep Birlikteyiz” projesi kapsamında trafikte kurallara uyan, duyarlı, saygılı ve bilinçli sürücülere plaket takdim etti.
YAŞAM Haberi
Vali Yazıcı’dan duyarlı sürücülere plaket

Antalya İl Jandarma Komutanlığı’nda gerçekleştirilen törene Vali Ersin Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Sezai Özkurt, jandarma personeli ve sürücüler katıldı.

ÖRNEK OLMANIZI TEMENNİ EDİYORUM
Törende duyarlı vatandaşları tebrik eden Vali Yazıcı “İnşallah sizler, Antalya’mızdaki diğer sürücülerimize de örnek teşkil edeceksiniz. Dünyada en değerli en kıymetli varlık insan. Hepimiz de insanlığa hizmet etmek için, insana katkı sunmak için çeşitli işler yapıyoruz. 
Bunlardan bir tanesi de araç kullanmaktır. Dolayısıyla araç kullanırken de hangi gerekçeyle olursa 
olsun insanların sürekli yaşamın içinde olduğu ve bizimde bir insan olarak insanlara ve diğer canlılara saygı göstermemiz gerektiğini sürücüler olarak bazen unutuyoruz. 
Ama burada unutmayan sürücü arkadaşlarımız var. Sizleri tekrar tebrik ediyor, diğer tüm sürücülerimize de örnek olmanızı temenni ediyorum” dedi.
Konuşmasının ardından sürücülere plaketlerini takdim eden Vali Yazıcı sürücüler ve güvenlik amirleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
19 İLÇEDE EŞ ZAMANLI TÖREN DÜZENLENDİ
Cumhurbaşkanlığı Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı doğrultusunda Antalya ili genelinde alınan önlemler, etkin denetimler ve duyarlı sürücüler sayesinde trafik kazaları ve kaza sonucu meydana gelen ölüm ve yaralama olaylarında ciddi bir azalma görüldü. Trafikte daha güvenli yolculuklar için bilinçli ve duyarlı davranan sürücülere Antalya’nın 19 ilçesinde eş zamanlı olarak plaketleri takdim edildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Vali, Yazıcı’dan, duyarlı, sürücülere, plaket,
Yorumlar
Haber Yazılımı