Haber Detayı
05 Mart 2021 - Cuma 10:17 Bu haber 4001 kez okundu
 
Yılmaz: 'VAR kimin için var?'
Fenerbahçe ile oynadığı Süper Lig karşılaşmasındaki özverili çabaları dolayısıyla teknik ekibi ve futbolcuları kutlayan Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ saha içinde ve dışında yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
Yılmaz: 'VAR kimin için var?'

Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

"Fenerbahçe ile oynadığımız Süper Lig karşılaşmasında öncelikle teknik ekibimizi ve sahada onurlarıyla mücadele eden futbolcularımızı kutluyoruz.
Süper Lig’de 1000’inci golü attığımız, 55 yıllık tarihimizde yenilmezlik serisi rekoru kırdığımız bir karşılaşmada galibiyet alıp şehrimize dönmek isterdik.
Ancak:
Karşılaşmada 1-0 önde olduğumuz sırada, Amilton’a ceza sahası içinde yapılan hareketin ikinci yarıda VAR incelemesi sonrası iptal edilen penaltı kararı ile karşılaştırıldığında daha net PENALTI olması gerekirdi.
VAR sisteminin daha adaletli değerlendirme yapmasını bekliyoruz.
Rakip kalecinin futbolcumuz Veysel’i önce formasından çekip ardından yumruk atmasını maçın hakeminin o kalabalıkta görmemesini anlayabiliyoruz ancak VAR’ın neden uyarmadığını sorgulamanın hakkımız olduğunu düşünüyoruz.
Bizler tüm bunlara öncülük yapacak olanların futbolu yönetenler olduğuna inanırken, ev sahibi ekibin yöneticilerinin futbolcularımıza galiz küfürler etmesini, şaşkınlıkla izledik.
Ayrıcalık değil, hakkaniyet istiyoruz!
Kavga ve küfür değil, centilmenlik ve dostluk istiyoruz!"

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Yılmaz:, 'VAR, kimin, için, var?',
Yorumlar
Haber Yazılımı