Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 14:14 Bu haber 2456 kez okundu
 
Antalyaspor bayrakları caddeleri süslüyor
Fraport TAV Antalyaspor’un, Başkan Mustafa Yılmaz öncülüğünde başlattığı bayrak kampanyasına destek veren firmaların bayrakları Antalya caddelerini süslemeye başladı.
SPOR Haberi
Antalyaspor bayrakları caddeleri süslüyor

“Şehir Senin, Takım Senin, Kupa Senin” sloganı ve 5 bin büyük bayrak hedefi ile yola çıkılan kampanyada bir yandan talepler alınmaya devam edilirken diğer yandan bayrakların caddelerde asılmasına başlandı.

 

ÖNEMLİ CADDELERE ASILACAK
İlk bayraklar Antalya Stadyumu çevresinde ve Konyaaltı ilçesinde asıldı. Üstte #KupaSeninAntalya etiketi, altta ise destek veren firmanın logosunun yer aldığı dev Antalyaspor bayrakları, her gün artarak asılmaya devam edecek. Bayrak satışları ile ilgili duyurular ise Antalyaspor resmi web sitesi ile sosyal medya hesaplarından yarından (8 Nisan Perşembe) itibaren duyurulmaya başlanacak.

 

DESTEK MESAJLARI GELİYOR
Öte yandan Antalya’yı yöneten önemli isimlerden de kampanyaya destek gelmeye başladı. Büyükşehir ve merkez ilçe belediyeleri ile tüm ilçe belediye başkanlarının yanı sıra STK yöneticileri çektikleri videolarla kampanyaya destek için iş dünyasına ve tüm Antalya halkına davette bulunuyor. Antalyaspor taraftarları da kendi sosyal medya hesaplarından şehirde yaşanacak büyük coşku için çağrıda bulunuyor.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Antalyaspor, bayrakları, caddeleri, süslüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı