Haber Detayı
29 Kasım 2021 - Pazartesi 18:58 Bu haber 1601 kez okundu
 
ATSO'dan Manavgat'a 13 tırlık yardım
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Manavgat'ta meydana gelen orman yangınlarına bağışlanmak üzere Antalya Valiliği izni ile açılan ayni yardım kampanyasında toplanan malzemeleri, Manavgat Kaymakamlığı arasında imzalanan protokol töreniyle teslim etti. Türkiye'nin dört bir yanından gelen 13 TIR dolusu ayni yardımın teslim protokolü ATSO Başkanı Davut Çetin ile Manavgat Kaymakamı Abdulkadir Demir tarafından imzalandı.
GÜNDEM Haberi
ATSO'dan Manavgat'a 13 tırlık yardım

'BÖYLE FELAKETLER YAŞANMASIN’

Protokol töreninde Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seydi Tahsin Güngör, ATSO Başkan Yardımcıları Mustafa Atılgan ve Cihangir Deniz de hazır bulundu. Manavgat'ın aldığı yaraların sarılmasına katkı vermekten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden ATSO Başkanı Çetin, şunları söyledi;
"Umuyorum böyle felaketler bir kez daha ülkemizin hiçbir yerinde yaşanmaz. İnsanlarımız böyle zamanlarda ne kadar yardımsever ve ne kadar cana yakın olduklarını bir kez daha bu kampanya ile göstermiş oldu. Bizler de TOBB camiası olarak özellikle böyle zamanlarda birliğimizi gösteriyor ve zorlukların yanında olmaya çaba gösteriyoruz. Bu kampanyada da Manavgat bölgemiz için birçok Oda ve Borsamız yardımlarını gönderdi. Yanımızda olduklarını hissettirdi. Ben bir kez daha sizlerin huzurunda başta Oda ve Borsalarımız olmak üzere kampanyamıza yardım gönderen, destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum."
KAYMAKAM DEMİR: SİZE VE CAMİANIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Manavgat Kaymakamı Abdulkadir Demir, bölge halkının bu zor zamanında destek olunduğu için teşekkür etti. Kaymakam Demir, "Size ve camianıza çok teşekkür ediyoruz. Emanetlerinizi bizler yangından zarar görmüş ihtiyaç sahiplerimize en kısa zamanda ileteceğiz. Bu felaket millet olarak bizlerin bir anda nasıl kenetlenerek ayağa kalktığımızı bir kez daha gösterdi. Tekrar böyle felaketleri yaşamamak en büyük arzumuz. Yardımlarınız için teşekkür ediyoruz" dedi.

Protokol töreninin ardından heyetler Manavgat'a yardım için gönderilen malzemelerin olduğu depoları ziyaret etti.
 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: ATSO'dan, Manavgat'a, 13, tırlık, yardım,
Yorumlar
Haber Yazılımı