Haber Detayı
20 Kasım 2021 - Cumartesi 11:37 Bu haber 2833 kez okundu
 
Belediye yolunda sonbahar sevinci
Yaprakların dökülmesiyle birlikte sonhabar renklerine bürünen Manavgat Belediye binasının bahçesi, halktan yoğun ilgi gördü. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in süpürülmemesi talimatını verdiği bahçedeki yapraklarla harika bir çekim alanına dönüşen bahçe, Manavgat halkının ilgi odağı olmaya devam ediyor.
YAŞAM Haberi
Belediye yolunda sonbahar sevinci

Manavgat halkının adeta akın ettiği fotoğraf çekim alanının bugünkü ziyaretçileri ise Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve Side Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler oldu. Sabah saatlerinde Başkan Şükrü Sözen’i ziyarete gelen çocuklar ilk olarak kendi yaptıkları süs bitkisini hediye etti. Başkan amcalarıyla birlikte sonbahar yolunda yürüyüp, yaprakları havalara atan çocukların neşeleri görülmeye değerdi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çocuklarla özçekim yapmayı da ihmal etmedi. Başkan Sözen ve çocuklar, havaya yaprakları atarak hatıra fotoğrafları çektirdi. Çocuklarla güzel bir vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, sonbahar mevsiminin Manavgat’a çok yakıştığını ve belediye bahçesinin vatandaşlar tarafından sıkça ziyaret edildiğini belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “ Belediye hizmet binamızın bahçesinde bulunan ağaçlarımız sonbaharın gelmesiyle birlikte yaprak dökmeye başladı. Bizler de, vatandaşlarımız keyifli vakit geçirebilsin ve anı ölümsüzleştirsin diye yaprakları süpürmeyerek doğal bir çekim alanı oluşturmak istedik. 
Bugün de Side Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören çocuklarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadım. Onlarla birlikte eğlenmek, oyunlar oynamak ve güzel vakit geçirmek bizlere de güzel bir enerji veriyor. Bu vesile ile tüm çocuklarımızı ve vatandaşlarımızı anı ölümsüzleştirmek için belediye binamızda bulunan sonbahar yolunu ziyaret etmeye davet ediyorum” dedi.
 

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Belediye, yolunda, sonbahar, sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı